Haziran 8, 2023
İstanbul/Turkey
NFT

ÜNLÜ DÖVÜŞÇÜ NFT’DEN ÇAKILDI

Paul

Amerikan güreşçisi (WWE) ve Youtuber Logan Paul, 623 bin dolara aldığı NFT’nin bugünkü değerinin sadece 10 dolar olduğunu açıkladı.

Yüzde 99,5 değer kaybeden NFT, akıllara kripto piyasasındaki düşüşü getirdi.
Logan Paul’un 623 bin dolara aldığı ve şu an değeri 10 dolar olan NFT
Başta Foreign Policy ve Financial Times gibi dünya çapında okunan birçok siyaset ve ekonomi dergisi, “NFT ve Kripto paraların gerçek dünyada maddi karşılığı yok. Bunlar birer balon ve düzmece” dedi.
Kripto para piyasasındaki LUNA çöküşü ve devamında gelen kripto para düşüşleri, birçok insanı kripto para piyasasından uzaklaştırdı. 
Kripto para piyasasında 1 trilyon dolarlık kayıp yaşandı.
Son olarak NFT’lerin değerindeki düşüş dikkat çekti.
Logan Paul’un paylaşımı
Youtuber, dövüş sporcusu ve WWE’de Amerikan Güreşçisi olan internet kişiliği Logan Paul, 623 bin dolara aldığı Transformers çizimli NFT’yi paylaştı ve bugünkü değerinin sadece 10 dolar olduğunu ifade etti. Logan Paul’un satın aldığı NFT, yüzde 95,5 değer kaybetti.
Logan Paul daha önce EMAX kripto parasını övdü. Dövüşlerine ve programlarına sponsor olan EMAX’a Youtube kanalında da yer veren Logan Paul, kendisinin de EMAX aldığını açıkladı.
EMAX böyle çakıldı
EMAX kripto parası kısa süre içinde değer kaybetti ve dibe çakıldı. O günden bu yana EMAX’ın değeri bir daha yükselmedi.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video