Aralık 10, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Gündem

KARA PARA AKLAMA SUÇU HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Son dönemde ülkemizde sosyal medya fenomenlerinin şatafatlı hayatlarına yapılan resmi incelemeler ve sonrasında gerçekleşen yargı süreçleriyle birlikte bilinirliği artan kara para aklama suçunu.

Devamını Oku
Kripto Para Metaverse NFT Web3 Yapay zeka

YATIRIM ŞİRKETİ a16z’DEN 2024 TAHMİNLERİ

Özellikle 2021 boğası ve hemen sonrasında yaptığı web3 ve metaverse yatırımlarıyla bilinen Andreessen Horowitz (a16z) şirketi 2024 yılı için öngörülerini paylaşan bir metin.

Devamını Oku
Metaverse

ÖĞRENCİLERE “METAVERSE” SÖYLEŞİSİ

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, TÜBİTAK Bilim Söyleşileri devam ediyor. Deneysel gözlem Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen söyleşide, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi.

Devamını Oku
NFT

ÜNLÜ THRASH METAL GRUBU, NFT KOLEKSİYONUNU PİYASAYA SÜRDÜ

Efsanevi thrash metal grubu Megadeth, 5 Aralık’ta hayranlarına hem dijital hem de fiziksel içeriklere erişmelerine olanak sağlayan NFT koleksiyonunu duyurdu. Grup, NFT koleksiyonuna.

Devamını Oku
Magazin Müzik

ALEYNA TİLKİ, SAHNELERE ÇIKIŞININ ENGELLENDİĞİNİ AÇIKLADI

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, konserlerinin iptal edildiğini ve sahnelere çıkışının engellendiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren Tilki, duruma sert bir şekilde.

Devamını Oku
Kripto Para

CHANPENG “CZ” ZHAO ABD’DE MAHSUR KALDI

Federal yargıcın kararı kesin: Binance’in kurucusu ve eski CEO’su Changpeng Zhao (CZ), dava süreci boyunca Birleşik Arap Emirlikleri’ne dönemeyecek. Banka Gizliliği Yasasını ihlal.

Devamını Oku
Magazin Müzik

İLYAS YALÇINTAŞ ”RAMSAY HUNT” SENDROMUNA YAKALANDI

Bir süredir ortalarda görünmeyen İlyas Yalçıntaş yakalandığı hastalığı açıkladı. 2 ay boyunca muayeneden geçen Yalçıntaş’ın ”Ramsay Hunt” sendromuna yakalandığı ortaya çıktı. Hastalığı hakkında.

Devamını Oku
Magazin

DİLAN POLAT, AVUKATINDAN BAKIN NE İSTEMİŞ

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin avukatı Hüseyin Kaya, ilginç bir olay anlattı. Kaya, “Dilan elimi öptü. ‘Abi, elini silmeden Engin’e git, o da elini öpsün’.

Devamını Oku
Magazin

SEÇİL ERZAN’IN SİLİNMİŞ MESAJLARINDAKİ AŞK ÜÇGENİ

Ünlü futbolcuların da milyon dolarlar kaptırdığı yüksek kâr vaadi ile dolandırıcılık davasında sanık Denizbank şube müdürü Seçil Erzan’ın, avukat Candaş Gürol ile nişanlı olduğu dönemde eski.

Devamını Oku
Gündem Piyasa

GÜNLÜK PİYASA ANALİZİ – 8.12.2023

GÜNDEM VE PİYASALARA BAKIŞ Ne Oldu? - ABD Dışişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Miçotakis arasında gerçekleşen görüşmeyi memnuniyetle karşıladığını belirtti. -.

Devamını Oku