Ağustos 14, 2022
İstanbul/Turkey
NFT

UKRAYNA’DA HURDAYA DÖNEN ARAÇLAR TUVAL OLDU

Rusya-Ukrayna savaşında hurdaya dönen araçlar, ABD’li ve Ukraynalı sanatçıların tuvali oldu. Sanatçılar, ayçiçeği çizimleri yaptıkları çalışmalarının dijital görüntülerini NFT olarak satışa sunmayı planladıklarını ve.

Devamını Oku
NFT

İZMİR ZAMAN MAKİNESİ NFT KOLEKSİYONU

İzmir Kalkınma Ajansı tarafından 2019 yılında çalışmaları başlatılan İzmir Zaman Makinesi Projesi, NFT koleksiyonuna dönüştü. Hayatımızın içine bir fotoğraf kadar kolay giren NFT’ler,.

Devamını Oku
Kripto Para

KRIPTO PARA BORSASINDAN DEV ZARAR

Coinbase, bu yılın ikinci çeyreğinde kripto paralarda yaşanan düşüşün etkisiyle yaklaşık 1,1 milyar dolarlık zarar bildirdi. Kripto para borsası Coinbase, 2022’nin nisan-haziran dönemine.

Devamını Oku
NFT

OpenSea’DEN NFT HIRSIZLIĞINA KARŞI YENİ POLİTİKA

Popüler NFT pazar yerlerinden biri olan OpenSea ise yeni hırsızlık karşıtı politikasını Twitter üzerinden duyurdu. NFT sektörü 2021’in sonu ve 2022’nin başındaki ivmesini.

Devamını Oku
Metaverse

REAL MADRİD VE BARCELONA’NIN ORTAK METAVERSE BAŞVRUSU

Dünyaca ünlü futbol kulüpleri, metaverse alanında ticari marka başvurularında bulundu.  Kripto para ekosistemi son dönemde metaverse ve NFT’lerin hızlı yükselişine tanık oluyor. Dünyaca.

Devamını Oku
Kripto Para

İSTANBUL’DA ÇOK BÜYÜK KRIPTO PARA ETKİNLİĞİ

İstanbul, 20-21 Ağustos tarihlerinde kripto para topluluğu için önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Blokzincir ve ekonomi alanlarında konuşmacıların yer alacağı etkinlik ücretsiz olacak. 2008’den bu yana.

Devamını Oku
NFT

YIN YANG GAMES, 1 MİLYON DOLAR YATIRIM ALDI

Firmalar için oyun, NFT koleksiyon ve blockchain servisleri geliştiren yerli bir NFT oyun şirketi olan Yin Yang Games, yatırım aldığını duyurdu. NFT ve blockchain tabanlı oyunların.

Devamını Oku
Gündem Piyasa

GÜNLÜK PİYASA ANALİZİ – 12.08.2022

GÜNDEM VE PİYASALARA BAKIŞ *San Francisco Fed Başkanı Mary Daly, enflasyon da dahil olmak üzere son ekonomik veriler göz önüne alındığında Eylül ayında.

Devamını Oku
Kripto Para

KRIPTO PARA PİYASASINDA YİNE DOLANDIRICILIK

Blur Finance adıyla birikim havuzları oluşturan ve yüksek kâr payı oranları vadeden Blur Finance ne yazık ki dolandırıcı çıktı. Yatırımcıların emekleri de buhar.

Devamını Oku
Kripto Para

ABD’NİN ‘TORNADO’ HAMLESİ TARTIŞMALARI BAŞLATTI

ABD’nin kripto para birimi karıştırıcısı Tornado Cash’i yaptırım listesine eklemesi kripto paraların ortaya çıkış gayesi olan “merkeziyetsizlik” kavramını tartışmaya açtı. ABD Hazine Bakanlığı.

Devamını Oku