Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Futbol Spor

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI, FIFA DÜNYA SIRALAMASINDA 26. BASAMAĞA ÇIKTI

A Milli Futbol Takımı, FIFA dünya sıralamasında 16 basamak yükselerek 26. sıraya çıktı. Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) tarafından açıklanan temmuz ayı dünya.

Devamını Oku
Astroloji Gündem

21 TEMMUZ OĞLAK DOLUNAYI VE BURÇLARA ETKİLERİ…

Gökyüzü takvimine göre her ay belirli tarihlerde gerçekleşen dolunay, astrolojik etkileriyle ilgi çeker. Peki, bu dolunayda burçları neler bekliyor? İşte 21 Temmuz Oğlak.

Devamını Oku
Gündem

İZMİR’DE AKIMA KAPILAN 2 KİŞİNİN ÖLÜMÜNE İLİŞKİN GÖZALTINDAKİ 27 ŞÜPHELİ ADLİYEDE

İzmir’in Konak ilçesinde sağanaktan korunmaya çalışırken akıma kapılan 2 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili gözaltına alınan 27 şüpheli adliyeye sevk edildi. Konak ilçesinde 12.

Devamını Oku
Magazin

GİZEM ÖZDİLLİ, GÖKAY KALAYCIOĞLU’NU DENİZE ATTI

Haberler.com’un başarılı sunucusu Gökay Kalaycıoğlu, Kıbrıs’ta ünlü model Gizem Özdilli ile röportaj yaptı. Özdilli röportaj sonunda Kalaycıoğlu’nu denize atarak herkesi güldürdü. Haberler.com'un YouTube.

Devamını Oku
Magazin

MAKYÖR TOLGAHAN KARATAŞ’TAN BÜLENT ERSOY’A CEVAP: SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM

Bülent Ersoy’un Dünya Güzellerim Tatilde programından ayrılırken cinsel hayatını ifşa ederek tepki gösterdiği makyör Tolgahan Karataş, yasal yollara başvuruyor. Otele çağırdığı erkeklerle ilişki.

Devamını Oku
Futbol Spor

FENERBAHÇE, EMRE MOR İLE YOLLARINI AYIRMA KARARI ALDI

Fenerbahçe, Jose Mourinho’nun takımda istemediği Emre Mor ile yollarını ayırma kararı aldı. Oyuncunun temsilcisi Fenerbahçe ile görüşmek için İstanbul’a geldi. Yeni sezon transfer.

Devamını Oku
Futbol Spor

TFF SEÇİMİNDE OLAY! ALİ KOÇ VE MEHMET BÜYÜKEKŞİ BİRBİRİNE GİRDİ

TFF seçimlerinde konuşma yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mehmet Büyükekşi’ye sert sözlerle yüklendi. Büyükekşi ise Koç’un “Onurlu, şerefli bir insan bu şekilde aday.

Devamını Oku
Gündem

LÂL DENİZLİ’DEN KENDİSİNİ ELEŞTİREN MUSTAFA VARANK’A SERT YANIT

Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türk Bayrağı olduğu için konsere çıkmayan Yunan şarkıcıyı kovan Çeşme Belediye Başkanı Lâl Denizli’ye tepki göstererek.

Devamını Oku
Kripto Para

VİTALİK BUTERİN, OY VERİRKEN ÖNEMLİ OLAN TEK ŞEYİN KRIPTO YAKLAŞIMI OLMADIĞINI SAVUNUYOR

Kripto ekosisteminin önde gelen birçok ismi Donald Trump’ı açıkça desteklerken, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin adayları yalnızca “Kripto yanlısı” olup olmadıklarına dayanarak desteklemeye.

Devamını Oku
Magazin

KADİR EZİLDİ, SIR GİBİ SAKLADIĞI SEVGİLİSİYLE SÖZLENDİ

En Hamarat Benim programının sevilen sunucusu Kadir Ezildi, bir süredir sır gibi sakladığı sevgilisi Gamze Türkmen ile sözlendi. Aile arasında bir tören yapan.

Devamını Oku