Ağustos 19, 2022
İstanbul/Turkey
Kripto Para

GÜNEY KORE’DEN KRIPTO PARA BORSALARINA SUÇLAMA

Güney Kore Finansal Hizmetler Komisyonu (FSC) bünyesindeki Mali İstihbarat Birimi (FIU) geçen hafta MEXC, Phemex ve Kucoin ile başladığı yasa dışı faaliyet operasyonuna.

Devamını Oku
Metaverse

METAVERSE’TE FORD DİJİTAL STÜDYO

Ingage ve Digivega, Ford Dijital Stüdyo ile seçili Ford modellerini bulundukları yerde inceleme imkânı sunan bir metaverse projesine imza atıyor. Ford’un teknolojideki öncü yaklaşımını.

Devamını Oku
NFT

STEPN & ATLETICO MADRID’DEN NFT ORTAKLIĞI

STEPN, Atletico Madrid ile NFT spor ayakkabı koleksiyonu için Crypto Exchange WhaleFin ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Şirketler yaptığı ortaklıkla, STEPN iş modeli olan koşarak.

Devamını Oku
Kripto Para

GEMINI, STAKING İŞLEMLERİNİ AÇTI

Kripto para borsalarından Gemini, yatırımcıların artık staking yapabileceğini açıkladı. Gemini tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler artık Gemini Staking üzerinden kripto paralar ile staking.

Devamını Oku
Gündem Piyasa

GÜNLÜK PİYASA ANALİZİ – 19.08.2022

GÜNDEM VE PİYASALARA BAKIŞ *Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, tahıl ihracatı girişimi ve Zaporijya Nükleer Santrali'ndeki durumu ele aldı. *Erdoğan: Üçlü.

Devamını Oku
NFT

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ NFT CÜZDANI GELİŞTİRDİ

Atlas Üniversitesi öğrencileri ’Atlas NFT Cüzdan’ını geliştirdi. Öğrenciler, NFT cüzdanıyla metaverse'te kendi blockchain'ini oluşturabilecekler. Ayrıca öğrenciler okudukları programdan mezun olduğunda diplomasını NFT olarak.

Devamını Oku
NFT

ANTHONY HOPKİNS’İN NFT KOLEKSİYONU

Oscar ödüllü efsane oyuncu Anthony Hopkins, ikonik film rollerinin dijital formatlarının yer aldığı NFT koleksiyonunu satışa sunacağını açıkladı. Kuzuların Sessizliği, İhtiras Rüzgarları ve Kurt Adam gibi.

Devamını Oku
Kripto Para

UKRAYNA, KRIPTO BAĞIŞLARIYLA SİLAH ALDI

Ukrayna hükümeti, dünya genelinden topladığı kripto para bağışlarını silah, insansız hava aracı ve daha farklı ekipmanlar almak için kullandı. Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakanı.

Devamını Oku
Kripto Para

BTG Pactual, Mynt’İ KULLANIMA SUNDU

Toplam varlıkları 80 milyar doları aşan Latin Amerika’nın en büyük yatırım bankası BTG Pactual, kripto para alım satım platformu Mynt’i resmen kullanıma sundu..

Devamını Oku
NFT

BYBIT, GrabPic NFT PLATFORMUNU AÇTI

Bybit, kullanıcılarının en yeni NFT’leri oldukça avantajlı fiyatlardan ve işlem ücreti ödemeden satın alabilecekleri NFT platformu olan GrabPic’i kullanıma açtığını duyurdu. Bybit kullanıcıları,.

Devamını Oku