Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

TimeShuffle OYUNCULARINA ÖZEL DUYURU

TimeShuffle

Blizzard Fund, Shima Capital, NEXO gibi ünlü isimler tarafından desteklenen oyna ve kazan sıra tabanlı bir taktik RPG olan TimeShuffle, özel Founders Pass NFT’lerini ve erken erişim imkanını duyurmaktan mutluluk duyar.

TimeShuffle’da oyuncular belli kurallara göre oluşturulmuş arenalarda birlikte ve birbirlerine karşı savaşırlar. Oyuncuların bir grubu mevcut zaman çizelgesini korumayı amaçlarken, diğer grup tarihi yeniden yazmak ve geleceği değiştirmek için savaşır.
Erken erişim, oyunun savaş ızgarasını ve oyunun Leonardo DaVinci, Salvador Dali ve Kleopatra gibi bazı kahramanlarından bir dizi saldırı ve savunmayı içerecek. Bu erken erişim zincir dışı olacak ve test amacıyla TimeShuffle topluluğunun seçilmiş üyelerine sunulacak. Turnuva hakkında daha fazla ayrıntı TimeShuffle’ın resmi Discord kanalında verilecektir.
Ekip, blockchain teknolojisini bir koltuk değneği olarak kullanmak yerine, TimeShuffle’ın kendi başına eğlenceli ve ilgi çekici olmasını sağlamak için geliştirme ile oyun öncelikli bir yaklaşım benimsedi.
Bu vizyonu özetleyen TimeShuffle CEO’su Konstantin Dinev şunları söyledi;

“Oyunculara, tüm oyun deneyiminin Web3 modeliyle desteklendiği benzersiz zorlu ama ödüllendirici oyun öğeleri deneyimi sunmak istiyoruz. Bu mevcut piyasada kesinlikle bizi diğerlerinden ayıran bir şey.”

TimeShuffle’ın arkasındaki ekip, oyun üzerinde yoğun bir şekilde çalıştı ve erişilebilirlik ile ilgi çekici oyun arasındaki dengenin bilincinde. TimeShuffle her zaman ücretsiz olarak kalacaktır ve oyuncuların oyunu oynamaya başlamak ve blockchain ve NFT entegrasyonlarından faydalanmak için Web 3.0 veya ilgili kavramlara aşina olmaları gerekmediği yerlerde kitlesel çekicilik için geliştirilmektedir.
Oyun Avalanche ağında başlatılıyor. Daha önce de belirtildiği gibi, erken erişim, bu yıl içinde önce test amacıyla TimeShuffle topluluğuna sunulacak.
TimeShuffle Founders Pass NFT, 05/07/2022 UTC saatiyle 16:00’da sınırlı sayıda 5,500 biletle satışa çıkıyor ve sahiplerine özel görünümler, oyun içi sarf malzemeleri, profil rozetleri dahil olmak üzere erken erişimin yanı sıra nadir NFT’ler, ömür boyu aylık hazine sandıkları ve daha fazlasını sağlıyor.
Founders Pass satışı ve erken erişim oyun sürümü hakkında güncel bilgi almak için TimeShuffle.io adresini ziyaret edin.

TimeShuffle Hakkında

TimeShuffle, tarihin dört bir yanından kahramanların prosedürel olarak oluşturulmuş savaş alanı arenalarında birlikte ve birbirlerine karşı savaştığı, Oynaması ve Kazanması Ücretsiz bir Sıra Tabanlı Taktik RPG’dir.
Her oyuncu, fetihlerine Oynaması Ücretsiz bir kahramanla başlayabilir ve oynadıkça kahramanlarını ilerletebilir, Avalanche’ın ölçeklenebilirliği ve kanıtlanmış performansı, blockchain oyunlarının ve TimeShuffle’ın Oyna ve Kazan modelinin tüm potansiyelini ortaya çıkarabilir.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video