Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

STEVE AOKİ NFT’LERİ SANDBOX’A GELİYOR

Steve

NFT’ler bir nevi inşa edilmeye çalışılan metaverse’te oyun karakteri olarak kullanılabilir hale getiriliyor. Yani bu ne anlama geliyor? Senin severek aldığın NFT’in oyun evreninde hayat verebileceğin bir karaktere dönüşüyor. Bunun en yeni örneklerinden bir tanesi de Dünyaca ünlü DJ Steve Aoki’nin NFT avatarlarının metaverse’e geleceği üzerine.

Steve Aoki’nin avatarları, NFT karakterleri nedir? 3333 NFT karakterinden oluşan bir koleksiyon. Çoğu NFT karakteri de birbirinden farklı nadirlik seviyelerine sahip ve bu nadirlik seviyelerine göre farklı farklı Aoki özelliklerine sahip olabiliyorlar. Hatta en nadir olanı , NFT’lerin sadece %2’si ile Gold ve en çok bulunan özellik olarak da %35 olarak human figürü belirlenmiş. Bunların her biri yukarıda da dediğim gibi  metaverse’de oynanabilir hale getiriliyor.
Her Aoki NFT’leri, rastgele 3.333 oynanabilir metaverse avatarı üretilerek oluşturulmuştur. 100’den fazla el yapımı özelliğin yanı sıra birkaç benzersiz 1/1 tasarım da mevcut olacak.
Aoki NFT’leri, whitelist elde edenler için 25 Temmuz yani bugün mintlenebilir olacak. Ancak, genel satış için 48 saat sonra 27 Temmuz saat 14:00 UTC’de satışa sunulacaklar. Her NFT’nin maliyeti 100 $SAND veya yaklaşık 134$ olacak ve kullanıcılar mintledikleri zaman dilimine bağlı olarak 2 veya 4 adet mint gerçekleştirebilecekler.

Steve Aoki Kimdir?

Steve Aoki, Amerikalı bir DJ, plak yapımcısı, müzik programcısı olarak biliniyor. Dünyanın dört bir yanında gerçekleşen gösterilerde sahne almış ve BTS, Backstreet Boys, Louis Tomlinson ve will.i.am gibi dünyanın en büyük sanatçılarından bazılarıyla çalışmış. Kendisi de birkaç Billboard grafik stüdyo albümü yayınlamış. Özellikle Wonderland, 2013’te En İyi Dans/Elektronik Albümü dalında Grammy Ödülü’ne aday gösterilmiş
1996’daki başlangıcından bu yana kesinlikle çok başarılı bir kariyere sahip olmuş ve gün geçtikçe de başarısını daha da arttıracağı gözüküyor.
Steve Aoki, kendisini NFT’ler ile en çok ilgilenen küçük bir ünlü grubun içinde bulmuş. GaryVee, Snoop Dogg ve Paris Hilton gibilerin yanında, Twitter’da NFT ve kripto topluluğuyla en çok temas halinde olan kişi o.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video