Haziran 13, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT Spor

PSG’NİN MAÇLARINA NFT İLE GİRİLECEK

PSG

Bu yıl Fransa Ligini kazanan başarılı futbol kulübü Paris Saint Germain FC (PSG), bu ay Japonya’daki yerel takımlarla oynayacağı hazırlık maçları için her biri 30 milyon yen (yaklaşık 218.817 ABD Doları) değerinde biletleri NFT olarak satışa sunuyor.

Düzenlenecek olan üç maçın her biri için ayrı ayrı üç premium NFT bileti takımın resmi tur web sitesinde Çarşamba gününe kadar satılmış olacak.
Bu NFT biletlerine sahip olan koleksiyonerler ve futbol tutkunları stadyumun VIP odasına ve koleksiyonerlerin PSG oyuncularıyla fotoğraf çektirebilecekleri VIP partisine erişim sağlayabilecekler.
PSG ayrıca, takımın 1995’ten bu yana ilk Japonya ziyaretini anmak için oyunculardan gelen video mesajları ve turdan önemli görseller  ve çekimler gibi çeşitli koleksiyon biçimlerinde NFT’ler yayınlamaya başladı.
PSG Futbol takımının Japonya’daki ilk maçı 20 Temmuz’da J1 League altında Kawasaki Frontale ile yapacak.
Takımın yıldız futbolcuları Neymar Júnior, Kylian Mbappé ve Lionel Messi Japonya turuna katılacaklar arasında.
Kısa ve öz bir haber lakin NFT’lerin gün geçtikçe hayatımızın içindeki olaylar ve gidişat ile ne kadar iç içe girmeye başladığına hepimiz tanıklık etmiş oluyoruz. Sağlık sektöründe metaverse'te açılacak olan ilk hastaneden tutun da, müzik sektöründe konserlere NFT ile giriş yapılmasına kadar hemen hemen her alanla uyum sağlamaya çalışması gerçekten bu yeni teknolojinin geleceğimizin teknolojisi olduğunu gösterir nitelikte. O yüzden sektörü takip ederek bu yeni gelişen teknolojinin içinde erkenden yer almakta yarar var. Yani bir dikili taşınızın olması her zaman iyidir.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video