Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

MIAMI, MASTERCARD VE TIME İLE NFT ÇIKARACAK

Miami

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, kripto odaklı açıklamalarına devam ediyor.

Uzun bir süredir başta Bitcoin olmak üzere kriptoları destekleyen Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, bu sefer de bir NFT haberi ile gündeme geldi. Öyle ki Miami Belediyesi’nin resmi paylaşımında yeni bir NFT projesi duyuruldu.

Miami, Mastercard, Salesforce ve TIME, NFT Projesi için Kolları Sıvadı

Yakın zamanda açılışı yapılan ‘Miami Bull’ heykeli ile vizyonunu ortaya koyan Miami şehri, uzun zamandan sonra kripto odaklı çalışmaları ile gündeme geliyor. Başkan Francis Suarez’in kripto odaklı çalışmaları birçok topluluk tarafından oldukça destek görüyor. Ancak bu sefer Miami, NFT çalışması gündeme geldi.
Miami’nin resmi web sitesinde yer alan basın açıklamasına göre, NFT’ler “şehrin 56 mil karelik alanını temsil eden” 56 farklı Miami sanatçısı tarafından tasarlanıyor.
Time USA, şehrin NFT stratejisini tanımlamaya ve projeyi yürütmeye yardımcı olurken, Mastercard Miami NFT sahiplerine restoranlarda özel etkinlik erişimi ve şehirde özel kültür turları gibi ayrıcalıklı avantajlar sunacak. Bu noktada Salesforce, markaların NFT’leri basmasına ve satmasına olanak tanıyan henüz piyasaya sürülmemiş bir Salesforce ürünü olan yeni NFT Cloud platformuyla NFT’lerin para basma ve birincil satış sürecini yönetecek.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video