Haziran 15, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse NFT

MADONNA BORED APE NFT’Sİ İLE METAVERSE’TE

Madonna

Madonna paylaştığı tweette “Sonunda Metaverse’e giriş yaptım.” dedi. Söz konusu NFT 180 ETH’e yani yaklaşık 470 bin dolara satın alındı. 


NFT dünyasının en ünlü koleksiyonu Bored Ape Yacht Club şimdiye kadar Eminem'den Justin Bieber'a pek çok ünlü ismi koleksiyonerleri arasına katmıştı. Şimdi de pop müziğin efsanevi ismi Madonna, yeni Bored Ape NFT'sini twitter üzerinden paylaşarak, BAYC koleksiyonerleri arasına katıldığını duyurdu. 
Madonna paylaştığı tweette "Sonunda Metaverse'e giriş yaptım." dedi. Ünlü sanatçı, Moonpay'a teşekkür ederken, NFT tasarımındaki gözlere atıfta bulunarak "Hepimizin kem gözlerden korunması gerekiyor." ifadesini kullandı. Madonna'nın nazar boncuğu emojisi ise gözlerden kaçmadı. 
NFT Valuations sitesinin paylaştığına göre söz konusu NFT 180 ETH'e yani yaklaşık 470 bin dolara satın alındı. 
Madonna'nın sadece bir NFT ile "Sonunda Metaverse'e giriş yaptım." ifadesi sizlere abartılı gelmiş olabilir. Ancak Bored Ape sahiplerinin ApeCoin'e erişim elde ettiğini, ApeCoin'in bir DAO olarak konumlanacağını, BAYC'nin yaratıcısı Yuga Labs'in ise OtherSide isimli bir metaverse yaratmayı hedeflediğini düşünürsek, Madonna hiç de haksız değil. 

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video