Temmuz 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse NFT

AIBC TOPLANTISI DUBAI’DE GERÇEKLEŞTİ

AIBC

Dünyanın önde gelen blokzinciri buluşmalarından AIBC Summit, 20-23 Mart tarihlerinde Dubai’de gerçekleştirildi. Birçok ülkeden yüzlerce şirketi, binlerce yatırımcıyı ve teknoloji meraklısını ağırlayan zirvede, Türkiye merkezli bir teknoloji şirketi de dünyanın yeni nesil topluluk NFT’sini tanıttı.

Dünyanın en prestijli blok zinciri buluşmalarından biri olan AIBC Zirvesi, 20-23 Mart tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirildi. Küresel çapta yüzlerce şirket, yatırımcı, blok zinciri ve web3 teknolojisi meraklısını ağırlayan etkinlik, 15 bini aşkın konuğa ev sahipliği yaptı. 

Blok zinciri temelli çözümler geliştiren ve zirvenin katılımcıları arasında yer alan Türkiye merkezli teknoloji şirketi Coinoxs, etkinliğin ikinci gününde dünyanın yeni nesil topluluk NFT’si OxsTribe’ın lansmanını gerçekleştirdi.
21 Mart’ta VIP lansmanı gerçekleştirilen koleksiyonun bekleme listesi kayıtları da aynı gün başladı.
Coinoxs Kurucusu ve CEO’su Can Azizoğlu, etkinlikle ilgili değerlendirmelerini “Dünyanın dört bir yanından katılımcı ağırlayan ve blok zinciri sektörünün geleceği nasıl şekillendireceğinin konuşulduğu bir etkinliği geride bıraktık. Katılımcıları arasında yer aldığımız bu zirvede Coinoxs olarak, oldukça nitelikli bir blok zinciri topluluğuna, dünyanın ilk dijital ve fiziksel sosyal kulübünün NFT koleksiyonu OxsTribe’ı tanıttık. Etkinlik sayesinde dünyaya açılma sürecimizin ilk büyük adımını atmış olduk” sözleriyle aktardı.
Toplam 10 bin adet NFT’den oluşan koleksiyonla Coinoxs ekosistemine yeni VIP üyeler ekleyeceklerini belirten Can Azizoğlu, “OxsTribe, dünyanın ilk dijital ve fiziksel sosyal kulübünün NFT koleksiyonu olarak kendi ekosistemini yaratmayı hedefliyor. 
Can Azizoğlu; "OxsTribe NFT sahipleri dünyanın dört bir yanındaki avantajlardan faydalanabiliyor. Kullanıcılar çok yakında Coinoxs ekosisteminin VIP üyeleri olarak İstanbul, Dubai, Seul ve Miami gibi büyük şehirlerde açılacak OxsConnect merkezlerinden yararlanabilecek” dedi.

TOPLULUĞUN BİR MERKEZİ DE METAVERSE’TE

Şubat ayında, popüler metaverse platformu Decentraland’de de OxsConnect merkezi açtıklarını söyleyen Can Azizoğlu, “OxsTribe, sosyalleşirken yeni projeler geliştirmek isteyenlere bir buluşma noktası sunarken, OxsConnect merkezleri ofisler, toplantı odaları, NFT galerileri, etkinlik alanı ve kafelerden oluşuyor. Kullanıcılar, düzenleyeceğimiz airdrop etkinliklerine katılabilecek, play to earn oyunlarına erişebilecek ve diğer tüm Coinoxs ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek. Ayrıca haziran ayında yapacağımız OxsDao lansmanını takiben OxsToken airdrop’una da öncelikli olarak dahil olacaklar” açıklamasında bulundu.

YENİ NESİL TOPLULUK NFT’Sİ BİRÇOK AYRICALIK SUNUYOR”

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video