Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

JACK DORSEY’İN İLK TWEET NFT’Sİ EL DEĞİŞTİRİYOR

ilk

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’in ilk paylaşımının NFT’si geçtiğimiz hafta 48 milyon dolara satışa çıkarıldı fakat şu ana kadar en yüksek 280 dolar teklif geldi.

İran doğumlu kripto girişimcisi Sina Estavi, NFT'yi Mart 2021'de 2,9 milyon dolara satın almıştı. Estavi geçen perşembe twitter üzerinden yaptığı açıklamada NFT'yi satmak istediğini ve gelirinin yarısını bir yardım kuruluşuna bağışlayacağını söylemişti.
Açık artırma çarşamba günü tamamlandı ve en düşüğü 0,0019 ETH (6 dolar) en yükseği 0,09 ETH (yaklaşık 280 dolar) olmak üzere yedi teklif geldi.
Coinbase'e gönderdiği mesajda Estavi "Açık artırma tamamlandı ama iyi bir teklif gelirse kabul edebilirim. Ya da hiç satmayabilirim," ifadelerini kullandı. Estavi'nin yapılan teklifi kabul etmesi için iki gün süresi bulunuyor sonrasında ise teklifin süresi doluyor.
Geçtiğimiz yıl İran'da tutuklanmasının ardından iki kripto girişimi olan Bridge Oracle ve CryptoLand şirketleri iflas eden Estavi, hapiste geçirdiği dokuz ayın ardından Bridge Oracle tokeni (BRG) tekrar faaliyete geçirmeyi planlıyor.
Tron blok zincir platformundan Binance platformuna taşınacak olan BRG, kripto para birimi eski yatırımcıların elindekiyle değiştirilecek. Estavi bu sürecin iki ay kadar sürebileceğini belirtti.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video