Temmuz 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT Sports

KOBE BRYANT’IN SON MAÇI, SON SAYISI VE NFT’LERİ

26 Ocak 2020’de geçirdiği helikopter kazasında yaşamını yitiren Amerikan Basketbol Ligi (NBA) efsanesi Kobe Bryant, 6 yıl önce bugün Los Angeles Lakers formasıyla Utah Jazz karşısında kariyerinin son maçına çıkmış ve 60 sayı atarak takımını galibiyete taşımıştı.

Son maçında 60 sayı atarak takımına galibiyeti getiren Kobe Bryant, taraftarlarına güzel bir sonla veda ettiği için mutlu olduğunu söylemişti. Kariyerinde altıncı kez 60 ve üstü sayı barajını geçen "Kara Mamba" lakaplı oyuncu, zaman zaman gözyaşlarını tutamadığı konuşması sırasında performansının kendisini de şaşırttığını belirterek, "Ne diyebilirim ki? Mamba artık oyun dışı. Bu kadar sayı atacağım bir maç olduğuna inanmak zor. Hala şoktayım" demişti.
Kariyerinde 5 kez NBA şampiyonu olan (2000, 2001, 2002, 2009 ve 2010) Black Mamba lakaplı Kobe Bryant; 2009 ve 2010'da NBA Finalleri'nin en değerli oyuncusu seçilmeyi başarmıştı.
KAYNAK

KOBE BRYANT’IN SON SAYISI

EFSANE BASKETBOLCU’NUN NFT’LERİ

Görsellerin ilüstrasyonunu Oğuzhan Kodalak'ın yaptığı NFT'ler kriptokral.com sitesinde yayımlandı. NBA'in efsane oyuncularının ve aksesuarlarının NFT'lerini OpenSea platformundan satın alabilirsiniz.
 Kara Mamba'nın NFT'lerine bu linklerden ulaşabilirsiniz.

Kobe’nin spor ayakkabıları

Kobe Bryant

Kobe Bryant ve Shaquille O’Neal

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video