Mayıs 29, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

ELON MUSK NFT SATIN ALDI

Musk
Elon Musk'ın nft satın alması kripto para yatırımcılarını şaşırttı. Nft'lere eleştirileriyle bilinen Musk, 1.5 milyon dolara NFT almış olabilir.
Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk kripto dünyasındaki kartlarını bir kez daha kurnazca oynuyor olabilir. Tanınmış bir NFT koleksiyoncusuna göre, en üst seviye olduğu belirtilen Bored Ape NFT parçası isimsiz bir alıcıya satıldı.
Musk, blockzinciri teknolojisinin ve kripto para birimlerinin sıkı bir destekçisi olsa da, yatırımcılar tarafından NFT’lere olan rahatsızlığı biliniyordu. Ancak iddialara göre Musk, son NFT satın alımında 600 Ethereum’a yakın para harcadı.

ELON MUSK BORED APE NFT SATIN ALDI MI?

Geçen ay Elon Musk, kullanıcıların NFT satın alımlarını profil resimleri olarak koymalarına olanak tanıyan yeni Twitter özelliğinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Musk, Twitter Blue için sunulan NFT profil resminin “can sıkıcı” olduğunu söyleyerek yeni özelliği eleştirdi.
Deepak.eth takma adlı NFT koleksiyoncusu ise Twitter’da yaptığı açıklamada, Elon Musk’ın değerli bir NFT satın aldığını iddia etti. 1837 numaralı Bored Ape NFT’nin anonim bir alıcıya satıldığına dikkat çeken Deepak.eth, bu alımın 569 ETH’ye (1,57 milyon dolar) gerçekleştiğini dile getirdi.
Bored Ape isimli NFT’leri satan kullanıcı, “690.420 ETH’nin elimde olacağını sanıyordum. Ancak daha ucuza satıldı, (1837 numaralı NFT) Elon Musk’a gittiği sürece mutlu olacağım.” diye tweet attı. Bildirildiğine göre NFT, Moonpay-eth platformunda satıldı.
Farklı kripto analistleri de Musk’ın NFT’yi doğrudan veya dolaylı olarak satın almış olabileceğini iddia etti. Ancak Musk tarafından resmi bir doğrulama gelmediğini belirtmek gerekiyor.

HABERİN DEVAMI…

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video