Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

METAVERSE’TE MODA HAFTASI YAPILACAK

moda
Dünyanın ‘metaverse' evreninde yapılacak olan ilk ‘Moda Haftası (Fashion Week)', ‘metaverse' platformu Decentraland'ta hayata geçirilecek. Etkinlik, 24-27 Mart tarihleri arasında düzenlenecek.
Dünyanın 'metaverse' evreninde yapılacak olan ilk 'Moda Haftası (Fashion Week)' etkinliğine yönelik çalışmalar başladı. Etkinliğin, 'metaverse' platformu Decentraland'ta yer alan 'Luxury Fashion (Lüks Moda)' bölgesinde düzenleneceği ifade edildi. Söz konusu sanal alanın, en ikonik moda markalarını 'metaverse'te temsil etmek için Vogue Arabia dergisi ve UNXD isimli NFT pazar yeri tarafından geliştirildiği biliniyordu. 

ÜNLÜ MARKALAR MODA HAFTASI İÇİN SIRADA

Cavalli, Dolce&Gabbana, Elie Saab, Etro, Jacob&Co. ve Tommy Hilfiger gibi pek çok moda devinin, etkinlik kadrosunda yer alabilmek için şimdiden sıraya girdiğine işaret edildi.
Aksam.com.tr'nin GlobeNewswire'dan aktardığı habere göre; Decentraland, 24-27 Mart tarihleri arasında tamamen dijital olarak hayata geçirilecek olan etkinliğe ev sahipliği yapacak. 4 günlük defile etkinliğinde, 'pop-up' mağazalar ve partiler de yer alacak. Etkinlik, Londra merkezli perakende devi Selfridges'ın defilesi ile 23 Mart'ta başlayacak. Açılış etkinliğinde, Paco Rabanne ve Victor Vasarely de bulunacak.

HABERİN DEVAMI…

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video