Mayıs 29, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

INVISIBLE FRIENDS İŞLEM GÖRMEYE BAŞLADI

Friends
Merakla beklenen Invisible Friends NFT tokenleri dün gece yayınlandı. Sanat eseri henüz ortaya çıkmamış olsa da, NFT’ler kısa süre sonra ikincil piyasada %5.000’lik bir marjla işlem görmeye başladı.

INVISIBLE FRIENDS PİYASADA

Invisible Friends dün gece erken erişim listesindeki cüzdanlar için 0,25 Ethereum fiyatıyla piyasaya sürüldü ve NFT’ler ikincil piyasada hızla yükseldi. Her parça için sanat eseri henüz açıklanmasa da, OpenSea’de %5.000’in üzerinde bir artışla 15 Ethereum’a kadar işlem görüyorlardı. Koleksiyonun taban fiyatı o zamandan beri yaklaşık 8 Ethereum’a düştü ve şimdiye kadar OpenSea’de 9.200 Ethereum’dan fazla işlem gerçekleşti.

Invisible Friends Specials koleksiyonundan özel baskı benzersiz bir parça olan Golden Friend de açık artırmada yaklaşık 1,3 milyon dolar değerinde 496,69 ETH’ye satıldı. Bu satıştan elde edilen gelir, RCC yardım fonuna gidecek ve Golden NFT’nin galibi, Invisible Friends ana koleksiyonundan iki ile altı arası token kimlikleri alacak.

Invisible Friends son birkaç ayın en çok konuşulan NFT koleksiyonlarından biriydi. Lansmandan önce 500.000 Twitter takipçisi toplandı. Popüler İsveçli animatör Markus Magnusson tarafından yaratıldı ve Slim Hood ve Mood Rollers gibi diğer önde gelen NFT projelerinin arkasındaki bir grup olan Random Character Collection’ın bir parçası.
Proje, ‘Metaverse’de saklandığını’ söylüyor. Magnusson’un NFT koleksiyonundaki 5.000 animasyonunun her biri, karakterin giyimine ve yürüyüşüne odaklanan görünmez bir karaktere sahip. 

Bu hafta High Snobiety röportajında ​​Magnusson, Invisible Friends’in “kalbi hala çocuk olan insanlar için” olduğunu söyledi.
Invisible Friends NFT koleksiyonu özellikle beklenen bir drop olsa da, NFT piyasası 2021’de ana akıma girmesinin ardından son haftalarda bir bütün olarak patlama yaşıyor. Daha geniş piyasa, takas edilebilir kripto varlıklarında bir düşüş görürken, NFT’ler için günlük transferler artıyor. 

OpenSea’nin geçen ay 5 milyar dolarlık satış yapmasıyla tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşıyor.

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video