Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

COCA-COLA YENİ NFT KOLEKSİYONUNU TANITTI

Cola

Coca-Cola, sanatçı Rich Mnisi ile iş birliği yaptığı Polygon ağında mint imkanı sunulan “Pride” adlı koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Polygon ağı üzerinde mint işlemine açılan NFT koleksiyonu 355 MATIC + işlem ücreti fiyatla alıcılarını bekliyor. Şu anki Matic kurundan hesaplandığında her bir NFT‘nin yaklaşık ücreti 167 dolar değerinde bulunuyor.
Coca-Cola’nın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre, “NFT satışından gelen tüm gelir LGBTQIA+ topluluğuna hizmet eden hayır kurumlarına bağışlanacak.”
Koleksiyonun yaratıcısı Rich Mnisi, çok ödüllü bir tasarımcı ve özellikle de kendi ülkesi Güney Afrika‘da LGBTQIA+ hakları savunucusudur. Sanatçı koleksiyon hakkındaki fikirlerini ve ilham noktasını şu şekilde açıklıyor:

Enerji yok edilemez. Sadece transfer edilebilir, şekli değiştirilebilir, kilitlenebilir veya serbest bırakılabilir. Aşkta buna benzerdir. Tutku, karanlık, güven, kalp kırıklığı gibi pek çok şeye dönüşebilir ama her zaman oradadır. Bu özgür formlar hem aşkın kalıcılığını hem de değişen durumunu temsil eder. Bize sevginin nasıl olacağını seçmek için hepimizin içinde yatan gücü hatırlatacaklar. Aşk bizim yaptığımız şeydir. Özgürce sevmeyi seçin.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video