Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

BEDRİ BAYKAM’IN İLK NFT ESERİ

Baykam
Çağdaş sanatın uluslararası en önemli temsilcilerinden Bedri Baykam yine kışkırtıcı bir yeniliğe imza atıyor. 

Baykam, ilk NFT eseri için alanında öncü bir platform olan MANZA.io’yu tercih etti

İlerici ve çok yönlü sanatçı kimliğinin yanı sıra, farklı ve düşündüren çıkışları, Dünya Sanat Günü’nü bize kazandırmış olması, UNESCO’ya bağlı International Association of Art Dünya Başkanlığı ve sanat disiplinlerine yön veren yaklaşımlarıyla her zaman pozitif bir enerjiyle gündemde olan Bedri Baykam, ilk NFT çalışmasını sizlerle buluşturuyor. Son dönemlerde dünyayı kasıp kavuran NFT dünyasına, yine hayata kendisi gibi bakan cesur girişimcilerin kurduğu Manza.io ile ilk adımını atan Baykam, sanatın her mecradan takipçileri ile buluşabilmesi gerektiğine olan inancı doğrultusunda özgün eserini kitleler ile buluşturmaya hazırlanıyor.
Bedri Baykam’ın Multiverse/Çokluevren dünyasına adımını attığı ilk NFT eseri, 20 Mart 2022, Pazar günü, saat 16.00’da MANZA.io resmi web sitesinde satışa sunuluyor. Sınırlı sayıda çıkacak olan eserlere ulaşmak isteyenler, MANZA.io sitesindeki listeye isimlerini yazdırarak Bedri Baykam’ın ilk NFT eserine çok özel koşullarla sahip olabilecek.
Manza.io ile ilk NFT eserini koleksiyoner, sanatsever ve metaverse dünyası meraklılarına sunan Bedri Baykam, “Bana oldukça heyecan veren ve geçmişte de defalarca örneklerini sergilediğim multidisipliner sanat yaklaşımıma da çok uyan NFT dünyasına girdiğim süreçte, özellikle Türkiye çıkışlı taze bir platform olan Manza.io’nun güvenilirliği ön plana çıkarması benim için ayrıca önemliydi” diyerek bu yeni mecraya neden Manza.io üzerinden girmeyi seçtiğini açıkladı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video