Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para Web3

STEPN GELİŞTİRİCİSİ YENİ WEB3 OYUNUNU TANITTI

STEPN

Block chain tabanlı oyna ve kazan (move to earn) oyunu STEPN (GMT) geliştiricisi, yeni Web3 oyununun tanıtımı kapsamında 420 bin dolar değerinde kripto para dağıtacak.

STEPN geliştirici ekibi Find Satoshi Lab, Gas Hero adlı blockchain tabanlı yeni oyununu tanıtmak için ödüllü bir yarışma başlattı. Oyunda yer alacak avatarlar için düzenlenen yarışma kapsamında önümüzdeki 3 aylık süreçte yaklaşık 420 bin dolar değerinde 2 milyondan fazla GMT dağıtılacak. Kazananlar, tasarladıkları avatarların oyunda yer almasına hak kazanacak ve ödül token'larının sahibi olacak.
Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre kazananlar tema özgünlüğü, tasarım kalitesi ve arka plan hikayesine göre belirlenecek.
Web3 tabanlı yeni oyun projesi Gas Hero’nun 2023 yılında piyasaya sürülmesini amaçlayan geliştirici ekip, blok chain tabanlı oyun projelerinde topluluk oluşturmanın önemini vurguladı.
Find Satoshi Lab baş oyun sorumlusu Johnny Lau tarafından yapılan açıklamanın detaylarında şu ifadelere yer verildi:

Gas Hero’nun lansmanına hızla yaklaşırken çok önemli bir rol oynadıkları için topluluğumuzu en başından itibaren sürece dahil etmek istedik.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video