Aralık 3, 2022
İstanbul/Turkey
Metaverse

DAMAT TWEEN SANAL DÜNYA İLE FİZİKİ DÜNYAYI METAVERSE’TE BİRLEŞTİRDİ

Tween

Dünya moda perakendesinin öncü markası Damat Tween, GoArt Evreni’nde ilk mağazasını açan markalardan oldu.

Dünya moda perakendesinin öncü markası Damat Tween, GoArt’ın meta evreninde ilk meta mağazayı açan moda markası oldu. Dijital yatırımlarına hız kesmeden devam eden ve fiziki dünyada yarattığı sürdürülebilir moda akımını sanal dünyaya taşıyan şirket, metaverse’teki mağazasında yeni sezon defilesi de düzenledi. 

Web3.0 dünyasında modanın öncüsü damat 

Web3.0 dünyasının sunduğu ayrıcalıklar markaların metaverse’te yer almasını cazip hale getiriyor.  Damat Tween de dönüşen alışveriş alışkanlarına uyum sağlama konusunda moda sektörüne yine öncülük ediyor. Metaverse’e GoArt ile adım atan şirket, müşterilerine yeni koleksiyonunu sanal dünyada deneyimleme imkanı sunuyor. Siz de mağazayı deneyimlemek ve ayrıcalıklara sahip olmak için buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz;
Bu sayede kullanıcılar, fiziksel dünyadaki gardırop stillerini avatarlarına da aktararak eş zamanlı bir stil oluşturma ayrıcalığını yakalayacak. Damat Tween, aynı zamanda mevcut ve potansiyel müşterilerine sunduğu teşvik kampanyaları ile de meta dünyada kendi ekosistemini oluşturarak yeni bir deneyim alanı yaratıyor.

Meta mağazanın avantajlı dünyası

GoArt Metaverse “Hareket et ve kazan” mottosuna temellendirdiği Move To Earn konsepti ile kullanıcıların daha aktif bir şekilde ekosistemde var olmasına olanak tanıyor. Damat Tween portalından geçen kullanıcılara vaad edilen ayrıcalıklar ise şöyle sıralanıyor:
Damat Tween portallarına enerji harcamadan girebilme ve geçişlerde puan toplayabilme,
 MTE tokenler ile marka NFT’leri ve indirim kuponları toplayabilme, 
 Fiziksel dünyadakine eş değer mağaza kültürü, 
 Beğendikleri tasarımları detaylı bir şekilde deneme fırsatı, 
 Tarzını kişisel avatarları ile ortaya koyma.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video