Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse Müzik

MTV MÜZİK ÖDÜLLERİ’NE ‘METAVERSE’ KATEGORİSİ

kategorisi

MTV’nin bu yılki ‘Video Müzik Ödülleri’ne “En İyi Metaverse Performansı” başlıklı bir kategori eklendi. Her yıl en iyi müzik kliplerini belirleyen popüler ödül törenine bu yıl ilk kez dahil edilen ‘Metaverse’ kategorisine, içlerinde Ariane Grande ve Justin Bieber’ın da bulunduğu 6 ünlü sanatçı aday gösterildi.

'MTV Video Müzik Ödülleri'ne bu yıl bir 'metaverse' kategorisi eklendi. Her yıl en iyi müzik kliplerini belirleyen popüler ödül törenine ilk kez dahil edilen 'En İyi Metaverse Performansı' başlıklı kategoriye, içlerinde Ariane Grande ve Justin Bieber'ın da bulunduğu 6 ünlü sanatçı aday gösterildi. Güncel olarak hayranların en beğendikleri performansa oy verebildiği kategoride ödülün, 28 Ağustos'ta sahibini bulacağı ifade edildi.
Aksam.com.tr'nin XR Today'den aktardığı habere göre; MTV, yeni kategori için 6 sanatçı ve müzik grubunu aday gösterdi. Adaylar arasında; Blackpink, BTS, Charli XCX, Justin Bieber, Ariane Grande ve Twenty One Pilots yer aldı.

‘METAVERSE’ KATEGORİSİYLE İLK KEZ SANAL PERFORMANS ÖDÜLLENDİRİLECEK

Öte yandan; Blackpink PUBG oyununda, BTS Minecraft'ta, Charli XCX ve Twenty One Pilots Roblox'da, Justin Bieber Wave'de, Ariane Grande ise Fortnite'ta gerçekleştirdiği sanal performansla dikkatleri üzerine toplamıştı. Yeni 'metaverse' kategorisiyle birlikte, MTV'nin ilk kez bir sanatçıyı sanal performansıyla ödüllendireceği belirtildi.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video