Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para Spor

GALATASARAY İLE BITGET SPONSORLUK ANLAŞMASI

Bitget
Galatasaray Spor Kulübü ile lider küresel kripto para borsası Bitget, 2021-22 sezonunun geri kalanı için sponsorluk anlaşmasına imza attı.
Kulübümüz, yapılan sponsorluk anlaşması kapsamında Bitget'i futbol ve basketbol takımlarında birden fazla platformda ve medya varlıklarında resmi kripto ortağı olarak gösterecek.
Sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı ve Bitget Bölgesel İş Geliştirme Başkanı Muhammed Tasasız’ın katılımıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

“BITGET’E SPONSORLUK DESTEĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:
“Değerli basın mensupları, değerli Galatasaraylılar, kulübümüz Galatasaray Spor Kulübü ile Bitget markası arasında yapılan sponsorluk anlaşması çerçevesinde sizlerin karşısında bulunuyoruz. Kulübümüz için sponsorluklar sadece futbolda ve basketbolda değil, tüm branşların sürdürülebilir başarıları, güçlü duruşları için en önemli destek. Dünyanın şu anda geçtiği zor bir dönemde savaşların, salgın hastalıkların ve ekonomik krizlerin yaşandığı günlerde böylesine sponsorluklar bizim için çok daha kıymetli hale gelmektedir. Tabii ki sponsorluk karşılıklı bir iş birliği, karşılıklı bir fayda sağlama modelidir. Her ne kadar ki kulübümüz sponsor şirketten ilgili branşlara mali bir kaynak sağlıyorsa ilgili şirket de dünya markası olan Galatasaray markasıyla bir araya gelmekten, tüm dünyada yüz milyonlarca takipçisi olan kulübümüzün markasıyla gerek kurumsal markasını gerekse satışlarını geliştirmek ve artırmak için karşılıklı bir fayda içerisinde olmaktadırlar. Bu vesileyle Bitget firmasına ve yöneticilerine bu dönemde Galatasarayımıza, futbol ve basketbol takımımıza verdikleri sponsorluk desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.”

KAYNAK

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video