Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para Metaverse NFT

LÜKS MARKA, KRIPTO, NFT TİCARİ MARKA BAŞVURULARIYLA METAVERSE’TE

marka

Lüks marka Hermès, kripto ve NFT ticari marka dosyalamasıyla metaverse’e giriyor.

Değiştirilemez token'lerin ( NFT'ler ) ve meta veri deposu kavramlarının ortaya çıkması, küresel markaların müşterilerle bağlantı kurmanın farklı yollarını keşfetmesi için bir fırsat yarattı. Bu çizgide lüks marka Hermès, marka başvurularıyla alana girmeye hazırlanıyor. 
Hermès, NFT'lere ve sanal para birimine, kriptoya ve NFT ticaretine, sanal mal pazarlarına, giyim, ayakkabı ve moda şovlarına  genişlemeyi amaçlayan bir ticari marka açtı.
26 Ağustos'ta Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne (USPTO) yapılan başvuru, lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis tarafından 31 Ağustos'ta bir tweet ile açıklandı.
Ayrıca, ticari marka başvuruları onaylanırsa, Hermès diğerlerinin yanı sıra sanal ürünler ve e-ticaret teknolojisini kullanan kullanıcı kimlik doğrulama hizmetleri içeren indirilebilir bilgisayar oyunu yazılımları da sunacak.

Kripto alanını ifade eden lüks markalar

Küresel lüks saat ve moda markalarının, durgun piyasalara rağmen kripto para birimleri dünyasına giderek artan bir ilgi gösterdiğini belirtmekte fayda var. 
Örneğin, Jacob & Co , tamamen yeni Astronomia Solar Bitcoin sınırlı sürümünü yalnızca randevu ile 'Cenevre İzleme Günleri'ndeki Dünya prömiyerinde sergileyeceğini açıkladı. Bitcoin temalı saat, kripto para birimlerinden ilham alan ilk yüksek komplikasyonlu saati işaret ediyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video