Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

LUNC KÜLLERİNDEN DOĞDU

LUNC

Mayıs ayındaki şoke eden düşüşüyle milyonlarca kripto para yatırımcısını fakirleştiren LUNA kripto para biriminde yaşanan hareketlilik dikkat çekti. Terra Luna Coin’in, yeni bir çatallaşma başlatarak piyasaya sürdüğü LUNC, son 24 saat içerisinde tam yüzde 110 arttı.

En büyük kripto para birimleri arasındayken ani bir düşüş ile yüzde 100’e yakın değer kaybeden LUNA, bu kez LUNC ürünündeki yükselişle gündemde. Kripto para, 2022 yılının en çok değer kazanan kripto parasıyken sıfırlanmasının ardından yatırımcıların da mağduriyetini giderecek şekilde yeni birim olan Luna Classic’i piyasaya sürmüştü.
LUNC coin fiyatı son 24 saat içerisinde tam yüzde 110 oranında arttı. Yaşanan yükselişle yatırımcılar “LUNC 1 dolar olur mu?” sorusunu tartışmaya başladı. Ancak LUNC henüz en fazla 0,00033 dolar fiyatını gördü.
Coinmarketcap verilerine göre yükselişiyle yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği LUNC hacmi, saat 16:00 itibarıyla son 24 saat’te 1,667,142,575 hacme ulaştı.
LUNA Mayıs ayında kripto para piyasasından 41 milyar doları silmiş piyasanın en zengini olarak bilinen Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun varlığından 1,6 milyar doları buharlaştırmıştı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video