Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

WEB3’ÜN ÖNDE GELEN İSİMLERİ BINANCE BLOCKCHAIN WEEK İLE İSTANBUL’DA!

Week

Binance, öncü etkinliği olan Binance Blockchain Week (BBW) konferansının 8-9 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul’da yapılacağını duyurdu. BBW, blok zinciri ve Web3’ün gelişimini ve benimsenmesini ilerletmek için yenilikçi liderleri ve konuşmacıları bir araya getiriyor. Etkinlik, blok zinciri ve kriptonun, gelecekte bir milyar insanın günlük hayatlarını iyileştirmek için nasıl güçlendirilebileceği üzerine odaklanacak.

Aralarında pek çok önemli ismin yer aldığı 100'ün üzerinde önde gelen konuşmacıyı ağırlayacak olan Binance Blockchain Week, Web3 ve en son sektörel yenilikleri, trend'ler ve ilgili konular etrafında katılımcıları bir araya getirerek yeni fikirlerin yanı sıra, gelişim, bağlantılar ve zorluklar için çözümler sunacak.
Dünyanın dört bir yanından 2.000'den fazla kişinin katılımının beklendiği ve milyonlarca kişinin internette Binance Live yayını aracılığıyla canlı izleyeceği etkinlik, yeni blok zinciri kullanıcılarını ve katılımcılarını güçlendirmenin yanı sıra geleneksel ve merkeziyetsiz finans arasında iş birliği içinde bir gelecek kurmanın yollarını keşfetmek için bir dizi konu ve tartışmayı ele alacak. Konferans ayrıca blok zinciri üzerinde şirket kurma, özsermaye sağlama ve başarılı projeler oluşturma konularında sunumlar ve atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak.
Binance’in kurucu ortağı ve pazarlama başkanı (CMO) Yi He, "BBW'de küresel topluluğu ve inovatörleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Finansal adaleti iyileştirmek ve genel olarak topluma olumlu etkide bulunmak için Web3 ve blok zinciri teknolojisinin geleceğini inşa etmeye devam ediyoruz" dedi.

“Türkiye, küresel kripto ekosisteminin güçlü bir destekçisi”

Ayrıca Yi "Türkiye, en yüksek kripto benimseme oranlarından birine sahip olan küresel kripto ekosisteminin güçlü bir destekçisi ve geleneksel finansın geleceğini de benimseyen bir ülke. İnovasyonun önde gelen bir bölgesinde bir araya geleceğimiz İstanbul şehri, katılımcılar için blok zinciri hakkında daha fazla bilgi edinme ve finansın yeni çağına katılma için dinamik bir destinasyon" ifadelerini kullandı.
Binance ile blok zinciri ve kriptonun dünya genelindeki bir milyar kişiyi nasıl güçlendirebileceğini keşfeden canlı bir konferansa katılmak isteyenler için biletler satışa çıkarken, erken kayıt yaptırmak isteyenler için de indirim bulunuyor.
İstanbul'da gerçekleşecek olan etkinlik, geçen yıl Dubai ve Paris'teki Binance Blockchain Week'in inanılmaz başarısına ulaşmayı hedefliyor.
Daha fazla bilgi ve etkinlik güncellemeleri Binance topluluk web sitesinden takip edebilirsiniz. Sponsorluk ve iş birliği talep ve seçenekleri için binanceblockchainweek@binance.com adresine e-posta yoluyla ulaşabilir, YouTube kanalını inceleyebilirsiniz.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

    • 3 ay ago (Edit)

    […] İlginizi çekebilir: WEB3’ÜN ÖNDE GELEN İSİMLERİ BINANCE BLOCKCHAIN WEEK İLE İSTANBUL’DA! […]

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video