Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

PANCAKESWAP’İN SON SÜRÜMÜ LAYER-2 LINEA AĞINDA BAŞLATILDI

Swap

Yeni sürüm, gelişmiş Swap (Takas) ve Likidite Sağlama işlevleri sunarak kullanıcıların sorunsuz bir şekilde token ticareti yapmalarını sağlıyor.

Merkeziyetsiz borsa PancakeSwap v3, yeni kullanıcıları çekmek ve gelir elde etmek amacıyla Ethereum geliştirme laboratuvarı Consensys tarafından inşa edilen Linea mainnet’ine katıldı.
PancakeSwap halihazırda Ethereum, BNB Chain, Aptos, Polygon zkEVM, zkSync Era ve Arbitrum'da mevcut. Sürüm, testnet aşamasını başarıyla geçtikten sonra trader’ların hizmetine açıldı. Yatırımcılar artık daha düşük ücretlerle ve gelişmiş sermaye verimliliğiyle token trade edebilecekler.
Daha önce ConsenSys zkEVM olarak bilinen Linea, güvenlikten ödün vermeden daha yüksek işlem hızı ve daha düşük gaz maliyetleri sunmak adına hesaplamalarını Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile gerçekleştiriyor ve sıfır bilgi kanıtı teknolojisini (zero knowledge proofs) kullanıyor.
EVM’ler, tüm Ethereum hesaplarının ve akıllı sözleşmelerin bulunduğu bir dizi sanal bilgisayarı ifade ediyor. Sıfır bilgi kanıtı ise bir işlemin geçerliliğini, o işlemin verilerini halka açmadan kanıtlamaya yarıyor.
PancakeSwap v3, Linea desteğiyle kullanıcılara sorunsuz ve verimli bir trading deneyimi sağlayan gelişmiş Swap ve Likidite Sağlama işlevlerini sunuyor. Likidite sağlayıcıları, varlıklarını çoğu işlemin gerçekleştiği belirli fiyat aralıklarında yoğunlaştırarak sermaye verimliliğini en üst düzeye çıkarabiliyor.
Ayrıca kullanıcılar, kilitli token’larını piyasadaki volatilite dönemlerinde 4,000x kaldıraçla trade edebilecek.
PancakeSwap’ın farming özelliğini önümüzdeki aylarda getirmesi bekleniyor. Farming, kullanıcıların LP token’ları stake etmelerini ve PancakeSwap’ın CAKE token’ını kazanmalarını sağlayacak.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video