Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

DONALD TRUMP NFT’LERİ HAREKETLENDİ!

Donald

Donald Trump, katılmış olduğu bir röportaj ile birlikte kendi NFT koleksiyonlarına ilgi topladı.

Tucker Carlson ile X üzerinden bir röportaj gerçekleştiren Donald Trump, NFT’lerindeki hareketlilikle ilgi topladı. Toplamda 110 milyon görüntülenme alan gönderi, Donald Trump’ın NFT’lerinde fiyat ve hacim artışını getirdi. Röportajdan önce 0,10 – 0,13 ETH arasında işlem gören NFT’ler, canlı yayınla beraber ivme kazandı.

Kısa sürede 17 ETH işlem hacmine ulaştı

Polygon tabanlı Trump Dijital Ticaret Kartları, harekete geçti. Popüler NFT platformu OpenSea’den alınan verilere göre, koleksiyonun işlem hacmi 17 Ethereum’ a dayandı. Geçmiş dönemlerde kripto endüstrisine olan karşı gelen Trump, NFT hamlesinden sonra bu alana yakınlaşarak büyük oranda kazançlar elde etti.
Geçtiğimiz haftalarda 500.000 dolarlık dijital varlığa sahip olduğu bildirilen Trump, birkaç gün önce yayımlanan rapor ile herkesi şaşırttı. Rapor, Trump’ın güncel olarak 2,8 milyon dolarlık dijital varlığa sahip olduğunu gösteriyor. X üzerinden Tucker Carlson ile röportaj gerçekleştiren eski ABD Başkanı, yalnızca kripto yatırımcıları tarafından değil, küresel çapta yakından takip ediliyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

    • 3 ay ago (Edit)

    […] İlginizi çekebilir: DONALD TRUMP NFT’LERİ HAREKETLENDİ! […]

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video