Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

KİTAPLAR DA KRIPTO PARA EKOSİSTEMİNE GİRİYOR

BODI

Kitap, e-kitap ve sesli kitap platformu Boodio tarafından blok zinciri üzerinde geliştirilen BODI Coin, yayıncılık sektöründe yeni bir çağ açmayı hedefliyor.

Bitay platformunda önsatışa sunulan BODI Coin’in genel satışı ise haziran ayında açılacak. Yayıncılık sektöründeki aracıları ortadan kaldırmayı hedefleyen platform, BODI Coin ile yazar ve yayıncılara yeni bir gelir modeli sunacak.
 CEO MEHMET ARSLANTUNALI AÇIKLAMA YAPTI
Yayıncılık sektörüne merkeziyetsiz bir içerik sağlayıcı kanal yaratma amacındaki Boodio International Blockchain Publishers Platform CEO'su Mehmet Arslantunalı "Yayıncılık sektöründe bir ilki gerçekleştirecek olan Boodio International Publishers Blockchain Platformu ile dijital varlık dünyasını yayıncılık sektörü ile birleştirmekten heyecan duyuyoruz. NFB altyapısı ile yepyeni bir ekosistem yaratarak dijital sahaflığın yatırımcı ve eser hak sahiplerine yeni gelir modelleri açması ile on binlerce benzersiz kitabı yayına sunacak olmaktan dolayı sevinçliyiz" dedi. 
Yüksek komisyon oranlarına bir alternatif olmayı hedefleyen platform ayrıca okurlara da coin kazanma imkânı sunarken kazanılan coinler abonelik ve yeni içerik satın alma gibi işlemlerde kullanılabilecek.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video