Eylül 28, 2023
İstanbul/Turkey
Krıpto Para

HUOBI DE ARTIK HONG KONG’DA: TİCARETİ BAŞLATTI!

Hong

Asya’nın en büyük kripto para borsası Huobi, Hong Kong iştirakini hayata geçirdiğini ve bu kapsamda lisans başvurusunda bulunurken bireysel ve kurumsal yatırımcılar için spot kripto para işlemlerini başlattığını duyurdu.

Huobi sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Hong Kong’da kripto para hizmetleri için lisans başvurusunda bulunduğunu açıkladı. Huobi HK adıyla Hong Kong piyasasına giren ve başvuru için gerekli şartları sağlayan şirket, hem kurumsal hem de bireysel yatırımcılara spot kripto para hizmeti vermeye başladı.
Açıklamada, platformun denetçilerle birlikte ve kara para aklamayı önleme düzenlemelerine uyumlu bir şekilde çalışacağı vurgulandı.

Huobi HK profesyonel ve bireysel müşterilere spot kripto hizmeti sunmaya başladı. Huobi HK, Hong Kong’da bir dijital varlık ticaret platformunun öncüsü olarak 29 Mayıs’ta Hong Kong Menkul Kıymetler Düzenleme Komisyonuna resmi olarak bir başvuru bildirimi sundu ve bir sanal varlık borsası lisansı almak için bekleyişe başladı.

Gate.io ve OKX, Hong Kong’un yeşeren kripto para endüstrisinde bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet vermeye geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Hong Kong, 1 Haziran tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan yeni kurallarla birlikte yasal olarak kripto para ticaretinin önünü açacak.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video