Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BZETMEX, PİYASAYA İDDİALI GİRİYOR

Bzetmex

Kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olarak kendini gösteren Bzetmex, faaliyetlerine resmi olarak başladığını duyurdu. Kripto para yatırımcılarına yenilikçi bir ticaret deneyimi sunmayı hedefleyen Bzetmex, iddialı stratejisi, kullanıcı memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve güçlü teknolojik alt yapısıyla faaliyetlerine başlıyor.

2022 yılında tamamen yerli sermayeyle kurulan Bzetmex, kullanıcılarını merkeze koyan bir yaklaşımla yola çıkıyor. Güçlü ve deneyimli bir ekip tarafından oluşturulan kullanıcı dostu ara yüzü, hızlı işlem yapabilme imkanı, kullanıcının finansal okuryazarlığını geliştirecek çözümleri ve geniş kripto para seçeneğiyle piyasadaki yerini alacak. Ayrıca, kullanıcı varlıklarının korunması konusunda gelişmiş güvenlik önlemleriyle de, burada hiçbir yanlışlığa izin verilmeyecek.
Finansal piyasalarda 25 yıldır hisse senedi, yatırım fonu, vadeli işlemler gibi birçok üründe deneyime sahip Bzetmex CEO’su Erdoğan Turan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Biz Bzetmex’i bir kripto para borsasından çok daha fazlası olarak konumlandırdık. Kurduğumuz yapı, bir borsa olmanın yanı sıra, teknoloji yatırımları, start-up’lara teknolojik ve finansal destek gibi amaçlara da hizmet edecek. Borsa tarafında ise, küresel ölçekte kripto para transferlerinde çok çok düşük maliyetle ve büyük hızla işlem yapılacak bir coin ürettik, Bzetcoin. Arzı kısıtlı olarak dolaşıma sunduğumuz Bzetcoin’i yerel sınırların dışında, tüm dünyada kullanılabilecek yapıda, kendine özel soğuk cüzdanıyla hizmete sunduk. Ek olarak ürün portföyümüzü her geçen gün geliştiriyoruz. Bugün platformumuzda birden fazla işlem çiftinde 20’ye yakın kripto para ile işlem yapılabiliyor. Bu sayı artmaya devam edecek.
Yatırımcıların kripto para piyasalarında çok daha profesyonel ve çözümcül hizmetleri hak ettiğini düşünüyoruz. Bu anlamda Bzetmex olarak iki konuda çok iddialıyız; ulaşılabilirlik ve piyasa konusunda bilgi aktarımı. Yatırımcının karşılaştığı bir sorunda onun yanında olacak, ulaşılabilir bir çözüm merkezi mantığıyla çalışıyoruz, böyle devam edeceğiz. Bilgi aktarımı noktasında, kripto paralarla ilgilenen herkesin erişim sağlayabileceği, bilgiye-analize-değerlendirmeye hızlıca ulaşabileceği bir platform hazırlıyoruz, önümüzdeki günlerde bunu da hayata geçirmiş olacağız. Bzetmex, kripto paraya ilgi duyan herkesi bir araya getiren, bütünleştirici bir yapıyla bu piyasada var olacak”

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video