Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

CZ’NİN AvaLabs RAPORU

rapor

Dünyanın hacim bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance’nın CEO’su Changpeng Zhao, AVAX’ın şirketi AvaLabs hakkında bir rapor yayınladı.

En büyük kripto para borsası olan Binance'nın kurucusu ve CEO'su CZ, AVAX'ın şirketi AvaLabs hakkında Twitter üzerinden önemli bir rapor yayınladı. CEO CZ'nın yayınladığı Rapora göre; AvaLabs, rakiplerin gizli bilgilerine ulaşıp onları davalarda zor durumda bırakmak için Roche Freedman ile gizli anlaşma yaptığını iddia etti. 

“Doğruluğundan emin değilim” 

Raporu paylaşan CEO CZ, "Bunun doğru olup olmadığından emin değilim, ancak videoların sahte olmadığını varsayarsak... elbette Binance bir hedefti. Rakip bile değiliz" ifadelerini kullandı. Açıklama sonrası AvaLabs şirketinden bir açıklama gelmedi. Yayınlanan rapor sonrası piyasalarda kısa süreli bir hareketlenme olduğu görüldü. 
Yayınlanan raporun gerçek olup olmadığı hakkında henüz bir bilgi yok. Fakat, Luna gibi bir durumun yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu haline gelmiş durumda. 

Yatırımcıları uyardı

CEO CZ geçtiğimiz günler kripto piyasasını değerlendirerek amatör ve yeni kripto yatırımcılarını uyarmıştı. CZ yaptığı uyarıda bunları söyledi: "Bir varlık sınıfı olarak kripto, daha önce belirsizlik dönemlerini atlattı. Her seferinde kullanıcı tabanını büyütmek, teknolojisini geliştirmek ve kurumsal kabulünü artırmak için geri döndü. Yatırımcılar için, tüm yatırımların kriptoda veya hisse senetlerinde volatiliteye eşit derecede duyarlı olduğunu unutmamak önemlidir. Risk yönetimi söz konusu olduğunda kullanıcı eğitimi son derece önemlidir." ifadelerini kullandı. 

İşte CZ’nin  Avax paylaşımı;

This is wild. Not sure if this is true, but assuming the videos are not deep fake…

And of course, #binance was a target. We are not even a competitor.

https://t.co/R5wBtriEBY— CZ ? Binance (@cz_binance) August 28, 2022

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video