Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

 BITSTAMP AKTİF OLMAYAN KULLANICILARDAN ÜCRET KESECEK

Bitstamp

Lüksenburg merkezli kripto para borsası Bitstamp, maliyetleri telafi etmek için aktif olmayan müşterilerinden bir ücret keseceğini duyurdu.

Geçtiğimiz ay kullanıcılarına bazı etkin olmayan hesaplardan ücret alınacağını bildiren bir e-posta gönderen Bitstamp, 1 Temmuz Cuma günü resmi blog sayfası üzerinden konu ile ilgili yayınladığı yazıda, maliyetleri telafi etmek için aktif olmayan müşterilerinden 10 euro tutarında bir “Hareketsizlik Ücreti” talep edeceğini söyledi.
Blog yazısına göre 1 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olacak ücret, 200 euro altında bakiyesi bulunan ve son bir yıl içerisinde platformda alım-satım veya para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirmeyen ya da Bitstamp Earn aracılığıyla staking faaliyetlerinde bulunmayan müşterileri kapsayacak.
Hareketsizlik ücretinin ABD’deki müşteriler için geçerli olmayacağını vurgulayan Bitstamp, blog yazısında konu ile ilgili şu açıklamalara yer verdi:

Ücretleri kimse sevmez (biz de sevmeyiz!), ancak defterlerde etkin olmayan hesaplar bulundurmak bir maliyettir ve tüm müşterilerimize harika hizmetler sunmaya devam edebilmemiz için Hareketsizlik Ücretini uygulamak konusunda zor bir karar aldık.

Kripto para borsasının bu hareketi kullanıcılar tarafından tepki gördü. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Bitstamp‘a bir banka değil borsa olduğunu hatırlatan paylaşımlarda bulundu.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video