Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

VINCENZO SOSPIRI RACING, ARAÇ PARÇALARI İÇİN NFT KİMLİK DOĞRULAMASI KULLANACAK

Vincenzo

Salı günü yapılan açıklamada Vincenzo Sospiri Racing GT ekibi, fabrikasyon otomobil parçalarını onaylamak ve doğrulamak için NFT’leri kullanmaya başlayacağını duyurdu.

Lamborghini Squadra Corse GT yarış takımı Vincenzo Sospiri Racing, fabrika otomobil parçalarını onaylamak ve doğrulamak için Non-fungible token (NFT) kullanmaya başlayacağını açıkladı.
Şirket yaptığı açıklamada, sistemin ticari ürünlerin ve diğer resmi ürünlerin kimliğini doğrulamak için de genişletilebileceğini söyledi. GT ekibi, geçtiğimiz mart ayında blockchain ekosistemi Skey Network‘ten 5 milyon dolarlık bir yatırım aldı.
Go2NFT‘nin iletişim temsilcisi Boris Ejsymont konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

 Profesyonellik, hesap verebilirlik ve kalite kontrolünün IP’lerini korumak isteyen süper markalar için temel zorluklar olduğunu biliyoruz ve NFT yardımcı programının markalar ve hayranları için daha fazla güven ve şeffaflık yaratılmasına yardımcı olabileceğine inanıyoruz.

Ayrıca Lamborghini 2022 yılının başında, İsviçreli sanatçı Fabian Oefner ile işbirliği yaparak “space time memory” adlı ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video