Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BINANCE, KRIPTO ÖDEME HİZMETİNİ DURDURDU

hizmeti

Kripto borsası Binance, daha önce Bifinity olarak adlandırılan alım satım hizmeti Binance Connect’i lansmanından bir yıl sonra kapatma kararı aldı.

Borsa, temel ürünlerine ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmak istediği için hizmet 16 Ağustos itibarıyla devre dışı bırakıldı.
Binance sözcüsü CoinDesk’e yolladığı açıklamada şunları söyledi: “Kaynaklarımızın uzun vadeli stratejimizle uyumlu hale getirmek adına ürünlerimizi ve hizmetlerimizi periyodik olarak gözden geçiriyoruz. Son altı yılda Binance, bir borsa olmaktan çıkıp birden fazla iş koluna sahip küresel bir blok zinciri ekosistemine dönüştü. Değişen piyasa koşulları ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre iş iş yaklaşımımızı sürekli olarak uyarlıyor ve değiştiriyoruz.”
Trader'ların kripto ödemelerini kabul etmelerine olanak tanıyan Binance Connect, şirketlerin "Kriptoya hazır" hale gelmeleri için Mart 2022'de piyasaya sürüldü. Bu hizmet, Visa ve Mastercard gibi tüm büyük ödeme yöntemleriyle birlikte 50 farklı kripto para birimini destekliyordu.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video