Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BINANCE, FORBES DERGİSİNE YATIRIM YAPACAK

Forbes
100 yılı aşkındır yayıncılık yapan ABD merkezli iş dünyası dergisi Forbes, kripto para borsası Binance’dan 200 milyon dolarlık yatırım aldı. Binance’in iletişim sorumlusu Patrick Hillmann ve Binance Labs’in başkanı Bill Chin’in işlem tamamlandığında Forbes yönetim kuruluna katılacağı duyuruldu. Yatırım sonrasında Forbes’un dokuz yönetim kurulu koltuğunun ikisinin Binance’a geçeceği belirtildi.

BINANCE’TEN FORBES’E DESTEK

Binance’ın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, CNBC’ye konu ile ilgili verdiği röportajda Forbes’un editoryal operasyonunun “bağımsız” kalmaya devam edeceğini söyledi. Zhao, Binance’ın Forbes’a kripto para ve blok zinciri stratejileriyle ilgili yardımcı olacağını belirtti.

WEB 3.0’A ENTEGRE OLACAKLAR

Anlaşma, Binance’in geleneksel endüstrilerdeki şirketlerle çalışma ve onları web3 olarak bilinen sisteme entegre etme stratejisinin bir parçası.
Web 3.0, internetin merkezi olmayan ve genel blok zincirlerine dayalı sürümü için kullanılıyor. Kripto para birimlerini, tokenları ve NFT’leri destekleyen, blok zinciri teknolojisini kullanan, sürümü ifade ediyor.
Forbes CEO’su Mike Federle de konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Forbes’un “gelişmekte olan dijital varlıklar dünyasıyla ilgilenen insanlar için halihazırda iyi bir kaynak” olduğunu belirtti. Federle ayrıca, “Binance’in Forbes’a yaptığı yatırımla artık dünyanın önde gelen kripto borsasının deneyimine, ağına ve kaynaklarına sahibiz” dedi.

HABERİN DEVAMI...


Twitter 
Instagram 
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir. 

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video