Haziran 13, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

VESTEL METAVERSE’TE MAĞAZA AÇIYOR

vestel
Vestel CEO'su Turan Erdoğan,  yapay zeka ve artırılmış gerçeklik gibi alanlarda uzun zamandır yatırım yapan şirketin bu defa metaverse'e girmeye hazırlandığını söyledi. Vestel, metaverse'te ilk mağazasının açılışını yakında yapacak.

VESTEL’DEN METAVERSE DENEYİMİ

Teknoloji devi Vestel’in CEO’su Turan Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre, Vestel önümüzdeki günlerde metaverse dünyasına girmeye hazırlanıyor. Şirket ayrıca metaverse’te çalışanlarına ve tüketicilerine farklı deneyimler sunacak çalışmalarının yanında, sanal fabrikalar da kurmayı planlıyor.

Vestel, metaverse dünyasında sanal bir showroom ve sanal fabrika projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Şirket, Metaverse’te tüketicilerinin ürünleri deneyimleyip, alışveriş yapabilmesini ve ürünler hakkında bilgi alabilmesini amaçlıyor. Vestel CEO’su Turan Erdoğan bu yeni projeyle ilgili “Akıllı teknolojiler Vestel’i Vestel yapan en önemli bileşenlerden biri. Teknolojiyi dünyayı daha iyi bir yer haline getirme amacıyla kullanıyoruz. Akıllı teknolojilerin yaygınlaşmasıyla akıllı şehirler ve akıllı evlerin arttığı, eğitime uzaktan erişimle fırsat eşitliğinin sağlandığı, sanal gerçekliğin iş dünyasına yön verdiği, yapay zekânın hayatımızın önemli bir parçası olacağı bir gelecek bizi bekliyor ve bu gelecek hiç de uzak değil. Vestel olarak bu geleceğe hazırlanıyoruz. Şimdi de somut bir adım atarak yeni dijital evren Metaverse evreninde ilk Vestel mağazamızın açılışını yapacağız” dedi.

Twitter 
Instagram 
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video