Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BINANCE CEO’SU KONUŞTU

CEO’su

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), katıldığı bir etkinlikte önemli açıklamalarda bulundu.

Binance CEO’su CZ Twitter üzerinden katıldığı bir AMA etkinliğinde; borsanın listeleme politikası, kripto para piyasasının genel durumu ve spot Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) başvuruları ile ilgili dikkat çeken detaylara yer verdi.
Borsa üzerinde kripto para listelemeleriyle ilgili gelen bir soruya açık bir şekilde yanıt veren CZ, gerçek kullanıcısı olan projeleri listelemek istediklerini belirterek token satışı yapan ve belirli bir temele dayanmayan projeleri listelemek istemediklerini dile getirdi. CEO ayrıca projenin kullanıcısının az olması durumunda ürününe, ekibine ve geçmişine bakılması gerektiği söyledi ve bazı projeleri ünlü ekipleri olduğunda da listeleyebileceklerini belirtti.

Bitcoin boğasında tarih tekerrür etmeyebilir

Daha öncelerde Bitcoin halving'lerinin (yarılanma) ardından boğa yaşandığını ancak bu durumun tekerrür etmeyebileceğini dile getiren CZ, geleceği kimsenin tahmin edemeyeceğini vurguladı.
CEO CZ ayrıca yatırım yapmadan önce herkesin bireysel olarak derinlemesine araştırma yapması gerektiğinin altını çizdi.
Öte yandan kripto para piyasasında henüz çok erken dönemde olduğumuzu söyleyen Changpeng Zhao, bu sebeple gerçek yaşantıda kullanım alanlarının yeterince gelişmediğini ve büyük aktörlerin benimsenmesinde henüz büyük bir hareket olmadığını ifade etti.
Bu kapsamda BlackRock’ın başvurduğu spot Bitcoin ETF ithafen şu ifadelere yer verdi:

BlackRock gibi büyük aktörlerin sektöre dahil olmasıyla birlikte kripto para piyasasında talep de artar. Ekosistemde yarış olursa gelişim de aynı oranda artış yaşar.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video