Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

TÜRKİYE’DE BORSALAR İÇİN YENİ BİR DÖNEM: Bitget.TR

TR

2018’de kurulan güvenilir küresel borsa Bitget’in bir uzantısı olan Bitget TR, Bitget’in bilinirliğini Türkiye’ye taşıyor. Yerel mevzuat çerçeveleriyle uyum içinde çalışan Bitget TR, Bitget markasının güvenilirliğini güçlendiriyor ve yüksek mevzuat standartlarını koruma konusundaki kararlılığını vurguluyor.

Bitget TR yöneticisi Muhammed Tasasız, "Kripto alanında bölgeye özgü özelleştirmeye olan bağlılığımızın bir sembolü olan Bitget TR'yi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu benzersiz yaklaşım, Türk kullanıcıların özel ihtiyaçlarını karşılayan güvenli ve özelleştirilmiş bir kripto borsası sağlama konusundaki kararlılığımızın altını çiziyor” dedi.
Ürün yelpazesinin ek işlem çiftleri, Bitget Global ile cüzdan bağlantısı ve çok daha fazlasını kapsayacak şekilde genişleyeceğini ifade eden Tasasız, "Bitget TR, markamızın uyum yeteneğini ve bölgesel pazar nüanslarına duyduğu saygıyı temsil ediyor. Bu, Bitget'in girdiğimiz her pazarda üstün hizmet sunma ve böylece markamızın küresel itibarını artırma konusundaki kararlılığını yansıtıyor" diye ekledi.
Bitget TR, platformun kullanıcı kolaylığı ve sıkı güvenliğe yönelik dengeli yaklaşımını sergiler nitelikte, 10 dakika kadar kısa süren verimli bir kimlik doğrulama süreci uyguluyor. Bu titiz doğrulama prosedürü, Bitget TR'nin güvenilir bir platform sağlama konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor. Bitget TR'nin çıkışı, Bitget'in yerel pazar dinamiklerine ve mevzuat standartlarına uyum sağlarken, küresel genişlemeye olan bağlılığını gösteriyor. Bu yerel odaklı yaklaşım, Bitget TR'nin güvenilirliğini artırırken, Bitget’in genel markasını güçlendiriyor.
Bitget TR, temel ilkeleri olan güven, inovasyon ve verimliliğe sadık kalarak Bitget markasını yeni bir bölgeye taşıyor. Bu yeni girişim, Bitget'in uluslararası kripto para borsaları arasında çok yönlü, duyarlı ve güvenilir bir şirket olarak konumunun altını çiziyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video