Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Futbol Spor

GALATASARAY GRUPTAN NASIL ÇIKAR?

Galatasaray

Bayern Münih’e karşı oynadığı 2 maçı da kaybeden Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’nde 4 puanda kaldı. Temsilcimizin grubunda Kopenhag’ın 4, Manchester United’ın ise 3 puanı var. Grup etabının sona ermesine 2 hafta kala Galatasaray’ı bir üst tura taşıyacak birçok senaryo bulunuyor.

Şampiyonlar Ligi’nde 4. hafta maçları sona erdi. Galatasaray, deplasmanda Bayern Münih’e 2-1 mağlup oldu ve A Grubu’nda ortalık bir hayli karıştı. 12 puanlı Bayern Münih’in altında Kopenhag 4, Galatasaray 4 ve Manchester United’ı 3 puanı bulunuyor. Bitime 2 hafta kala Galatasaray’ı gruptan çıkaracak senaryolar ise şöyle;

2 MAÇI KAZANIRSA DİREKT ÇIKACAK

Galatasaray, son iki maçında Kopenhag ve Manchester United’ı yenmesi durumunda rakiplerinin sonuçlarına bakmadan bir üst tura adını yazdıracak.

GRUPTAN ÇIKARACAK SENARYOLAR

Eğer Kopenhag, Bayern Münih’e yenilir, Galatasaray da Manchester United’ı yenerse temsilcimize Kopenhag karşısında 1 puan da yetiyor. Temsilcimiz bir sonraki maçında İngiliz devini yenemezse, Kopenhag’ı yenip Manchester United’ın Bayern Münih’e yenilmesini beklemek zorunda kalacak.

A Grubu'nda son durum şöyle:

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video