Nisan 13, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

YUGA LABS’IN, YENİ NFT KOLEKSİYONU

koleksiyon

NFT koleksiyonlarından Mutant Ape Yatch Club, Bored Ape Yatch Club ve Otherside’ın sahibi Yuga Labs, yeni bir koleksiyon geliştiriyor.

Kripto topluluğuna sızdırılan verilere göre firma, yeni bir maymun temalı NFT koleksiyonu yayınlayacak. Yayınlanması planlanan koleksiyona ise “Mecha Apes NFT” isminin verildiği iddia ediliyor.
Otherside projesinde daha önce kullanılan “Mecha” teması görsellerinin yeni NFT koleksiyonunda kullanılacağı tahmin ediliyor.

Yuga Labs, NFT Yatırımlarına Devam Ediyor!

Yuga Labs, 2021 yılında piyasaya ilk kez Bored Ape Yatch Club (BAYC) NFT koleksiyonuyla çıktı. Sektöre ilk girişinden beri firma, büyük tecrübe kazandı. Sanatçıların ürettiği dijital sanat eserleri ise büyük beğeni topladı.
Şirket, kendi NFT koleksiyonlarını oluştururken pazarda yer edinen serileri de satın alıyor. Geçtiğimiz Mart ayında Yuga Labs, rakip şirket Larva Labs’ten Meebits ve Cryptopunks NFT koleksiyonlarının haklarını satın aldığını duyurmuştu.
Kaynaklara göre, Yuga Labs’ın bugüne kadar elde ettiği değerleme ise yaklaşık 4 milyar dolar civarında.
Şirketin planladığı yeni NFT koleksiyonundan beklediği gelir ise 50 milyon dolar.
NFT pazarı özellikle 2021 yılında büyük popülerlik kazandı. Ancak o dönemden beri, sektörün arkasındaki rüzgar piyasa koşulları gereği daha zayıf esiyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video