Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

YUGA LABS, MEEBITES NFT SATIŞLARINDAN TELİF ALACAK

telif

NFT dünyasının yakından tanıdığı Yuga Labs, Meebits’in NFT satışlarından yüzde 5 oranında telif ücreti alacağını açıkladı. 

Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki şirket Yuga Labs, kısa süre önce CryptoPunks ve Meebits NFT koleksiyonlarını satın aldığını açıklamıştı. Bu konu ile ilgili gelişmeler devam ederken bu kez Yuga Labs, Meebits NFT’lerinin satışlarında yüzde 5 telif ücreti alacağını duyurdu. 
Meetbites'ın Twitter sayfasından yapılan duyuruya göre, Meebits NFT’lerinin satışlarında yüzde 5 oranında telif ücreti alınacak. Yapılan bu hemen yürürlüğe girecek. Ayrıca bu hamle kullanıcıların koleksiyonun bir parçasına sahip olmasına yardımcı olacak.
Hatırlatmak gerekirse Yuga Labs, daha önce anlaşma imzalandığında Meebits ve CryptoPunks sahiplerine NFT’leri için tam ticari haklar vererek onlara Bored Ape sahiplerinin NFT’lerinden para kazanmaları ve her türlü ticari içerikte öne çıkarmaları için aynı hakları verdiğini duyurmuştu. 
Son olarak Yuga Labs, gelecek planları hakkında ayrıntılı bir bilgi vermese de ekip, kendin yap deneyi, teknolojik minimalizm ve birlikte çalışabilirlik dahil olmak üzere Meebits topluluğunun temel değerlerini ikiye katlamak istediğini belirtti.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video