Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

TAG HEUER’DEN NFT’LER İÇİN AKILLI SAAT ÖZELLİĞİ

TAG Heuer

TAG Heuer, NFT’lerin görüntülenmesini destekleyen akıllı saat özelliğini başlattı. Kripto para birimlerine ve takas edilemez tokenlere ( NFT’ler ) olan ilgi, kripto piyasasının son zamanlardaki düşüşüne rağmen yükselirken, İsviçreli lüks saat üreticisi TAG Heuer, NFT çoğunluğuna katıldı ve kullanıcılarının NFT koleksiyonlarını sergilemelerine olanak tanıyan bir akıllı saat özelliği yarattı.

TAG Heuer, NFT’ler için yeni akıllı saat özelliğini duyurdu!

Ünlü saat üreticisi TAG Heuer'in, Connected Calibre E4 akıllı saat modeli, yeni özelliği sayesinde, bir akıllı saatten daha fazlası haline geliyor. Şirketin 15 Haziran'daki duyurusuna göre, müşterilerin dijital varlık koleksiyonlarını doğrulanmış mülkiyet kanıtı ile sergilemeleri için bir NFT görüntüleyiciye dönüşüyor.
Duyurkripuya göre:
“TAG Heuer, bu değerli ve koleksiyon değeri yüksek sanat eserlerini gerçek dünyaya getirmenin yeni bir yolunu sunuyor. İlk kez, doğrulanmış bir sahiplik kanıtı ile bileğinize takılabilirler. TAG Heuer Connected Calibre E4, orijinalliği garanti etmek için kripto cüzdanınızı bağlayarak NFT sanat eserlerini saatinizde görüntülemenize olanak tanır.”
Ayrıca şirket, bu hareketin "TAG Heuer'in şirket içi geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından oluşturulan ve markanın ticari marka tasarım imzalarını taşıyan genişleyen dijital uygulama ve saat yüzleri ekosisteminin bir parçası" olduğunu vurguladı.

Bu özellik tam olarak ne işe yarıyor?

Yeni özellik, eşleştirilmiş bir akıllı telefon aracılığıyla birden fazla NFT'nin yeni Lens saat yüzüne aktarılmasını kolaylaştırıyor. Saat yüzü, zamanı ve kullanıcı tarafından seçilen NFT sanat eserlerini aynı anda üç benzersiz şekilde görüntüleyebilir. Aynı zamanda “saat ve dakikaları temsil eden bir üçgen ve bir daire içeren kavramsal bir tasarım” içerir.
Son olarak, bu özellik, saatin Metamask veya Ledger Live gibi çeşitli kripto cüzdanlarına güvenli bir şekilde bağlanmasına izin veriyor ve kullanıcılar, saatlerinde hangi NFT'leri görüntülemek istediklerini seçebiliyorlar. Görüntüler ekrana sığacak şekilde yeniden boyutlandırılabilir.
Son hamlenin, şirketin Web3'e girişinin ve blok zinciri teknolojisi ile NFT'lerin genel olarak dahil edilmesinin sadece bir adımı olduğunu belirtmekte fayda var. Finans analizleri ile bilinen Finbold, Mayıs ayının ortalarında, TAG Heuer'in Amerika Birleşik Devletleri web sitesinde tüm çevrimiçi satın alımlar için kripto para birimi ödemelerinin kullanıma sunulacağını duyurduğunu bildirmiş, biz de siz değerli okurlarımız ile paylaşmıştık.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video