Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

STAN LEE NFT KOLEKSİYONU KISA SÜRE İÇİNDE TÜKENDİ

Stan

Dünyaca ünlü çizgi roman yazarı Stan Lee’nin NFT koleksiyonu, neredeyse anında tükendi. 

Kartoon Studios'un geliştirdiği 8294 parçalık koleksiyon oldukça kısa bir süre içinde tükendi. Bu gelişme, sektörde düşüş yaşanmasına karşın NFT'lere karşı hala önemli bir talebin var olduğunu ortaya koydu. 
Bloomberg'ün haberine göre Kartoon, bunun daha geniş çaplı bir Stan Lee NFT koleksiyonunun bir işareti olduğuna dikkat çekti. Stan Lee, Spider-Man, Iron Man, Hulk, Daredevil, Fantastic Four, Black Widow ve daha birçok süper kahramanın yaratıcısıdır. 

Uygun fiyata satıldı

Kartonn Studios'un ortaklarından Veve'nin açıklamasına göre, NFT koleksiyonunun her bir parçası 15 dolardan satıldı. Bu 8294 parçadan yaklaşık 120.000 dolar gelir elde edildiği anlamına geliyor. 
Veve Collectible'ın uygulamasına göre koleksiyon parçalarının değeri pazartesi günü %500'ün üzerinde artış gösterdi. En ucuz koleksiyon parçası 81 dolar olurken, en pahalı olan 749 doları gördü. 
Kripto para piyasaları, Kasım 2022'de FTX'in iflas sürecinin ardından yaşanan sıkıntıların ardından büyük bir düşüşe geçmişti. Bu düşüş, 2023'ün başında son buldu ve lider kripto para Bitcoin %76 oranında artış göstermeyi başardı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video