Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

BEBE REXHA’DAN İLK METAVERSE KONSER

Rexha

Son dönemin yükselen yıldızlarından Bebe Rexha , “Best F*N Night Of My Life” turunun son ermesinin ardından 28 Temmuz 2023 Cuma günü Roblox’a gelecek olan ilk metaverse konserini duyurdu.

"Me, Myself & I", "Hey Mama" gibi şarkılarla tanınan Arnavut asıllı ABD'li şarkıcı Bleta "Bebe" Rexha, ilk metaverse konserini duyurdu.
Ünlü isim, "Metaverse'ün büyük bir hayranı olarak, ilk Roblox konserimi en büyük hayranlarımdan bazılarıyla ve yol boyunca harika Harmony Hills'te tanışacağım tüm yenileriyle paylaşmaktan daha fazla heyecan duyamazdım. Umarım herkes birlikte zamanda geriye yolculuk ederken eğlenceli ve enerjik bir yolculuğa hazırdır" dedi.
1970'ler temalı sanal konser, Warner Music Group'un Roblox'taki popüler müzik temalı dünyası Harmony Hills'de, 28 Temmuz'da prömiyer yapacak ve hafta sonu boyunca her saat başı yeniden yayınlanacak.
Bebe Rexha'nın hayranları; konsollar, PC'ler, cep telefonları ve tabletler dahil olmak üzere çoğu platform ve cihaz üzerinden Roblox'ta konsere ücretsiz olarak katılabilecek.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video