Haziran 15, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

NFT DÜNYASININ GÜNDEMİNDE “MOONBIRDS”

moon

Moonbirds’ün ikincil satışlarda taban fiyatı resmi mint tarihinden 2 gün sonra 20 ETH’e ulaştı. Peki Moonbirds bu başarıyı nasıl yakaladı?

PROOF Collective tarafından üretilen NFT koleksiyonu Moonbirds hafta sonu NFT dünyasının gündemine oturdu. NFT koleksiyonunun taban fiyatı resmi mint tarihinden 2 gün sonra 20 ETH'e ulaştı.
Koleksiyon, profil fotoğrafı olarak konumlanan ve kullanılabilirlik (utility) özelliğine sahip 10 bin token'dan oluşuyor. Moonbirds'ü bir bakıma PROOF Collective topluluğu için üretilmiş bir avatar koleksiyonu olarak düşünebiliriz. 
16 Nisan'da piyasaya sürülen koleksiyonun bir kaç gün içinde ikincil satışlarda taban fiyatı olarak 19.59 ETH'e ulaşması dikkat çekti. Moonbirds'ün başarısının sırrına birlikte bakalım. 

Moonbirds’e güç veren topluluk: PROOF Collective 

PROOF Collective'in NFT koleksiyonerleri ve sanatçıları için önemli bir topluluk olduğunu belirtmekte fayda var. 
Kapalı bir topluluk olan PROOF Collective'e üye olmak için PROOF Collective NFT'sine sahip olmanız gerekiyor. Şu anda bin adet PROOF Collective NFT'si bulunduğunu belirtelim. Topluluk, üyelerine özel Discord kanalına erişim, özel podcast'lere erişim, sadece PROOF üyelerine açık özel iş birlikleri sunuyor. PROOF üyelerinin portföyünde toplamdan portföyünden 150 binden fazla NFT bulunuyor. 

PROOF Collective’in Moonbirds stratejisi

Moonbirds NFT'sine sahip olan kişiler, PROOF Collective'in üyelere özel olarak sunduğu avantajlardan yararlanabilecek. Moonbirds koleksiyonunun PROOF Collectors pass projesinden 10 kat daha büyük olması ile topluluğun büyümesine de ivme kazandırmak amaçlandı. 
PROOF Collective kurucuları buna ek olarak bir YouTube videosu paylaşarak Proof'un yeni bir medya şirketi kuracağını açıkladı. 

HABERİN DEVAMI…

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video