Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

KANADALI ÜNLÜ ŞARKICIDAN KRIPTO İTİRAFI

şarkıcı

Ünlü milyarder Elon Musk’ın eski sevgilisi olan Grimes lakaplı şarkıcı Claire Boucher, NFT kazancının müzik kariyerinden daha karlı olduğunu itiraf etti.

Grimes adıyla bilinen Kanadalı ünlü şarkıcı Claire Boucher 8 Ağustos tarihinde Wired’da yayınlanan röportajında, NFT koleksiyonundan elde ettiği kazancın müzik kariyerinden elde ettiği kazançtan daha fazla olduğunu açıkladı. Grimes, NFT’lerden yaklaşık 6 milyon dolar kazandığını açıklayarak kripto kariyerinin müzik kariyerini geride bıraktığını ifade etti.
NFT koleksiyonunun kardeşi üzerine olduğu söyleyen Grimes’ın “War Nymph” adlı koleksiyonu 2021 yılında çıkardığı belirtildi. Koleksiyonun en yüksek fiyatlı parçasının yaklaşık 400 bin dolara satıldığı ifade edildi. Bu projede sosyal medya platformu TikTok ile iş birliği yapan Grimes, geçtiğimiz yıl Avalanche (AVAX) ile 100 milyon dolarlık bir içerik üretici fonu başlatılmasına da yardımcı olmuştu.
Öte yandan kripto para ve NFT piyasasındaki düşüş hakkında ise Grimes oldukça üzgün olduğunu söyledi. Grimes, kripto ve NFT piyasasının onlar üzerinden hızlı para kazanmaya çalışan insanlar tarafından kirlendiğini dile getirdi ve piyasadaki agresif rekabet bittiğinde geri dönmeyi umduğunu ifade etti.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video