Temmuz 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

JOHNNY DEPP’İN NFT KOLEKSİYONU DEĞER KAZANDI

değer

Hollywood aktörü Johnny Depp’in OpenSea’deki NFT “Never Fear Truth” koleksiyonu, eski karısı Amber Heard’a karşı açtığı davayı kazandığını açıklamasının ardından değer kazandı.

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki medyayı kasıp kavuran dava, kamuoyunda birçok tartışma dalgasına neden oldu. 2016'da Heard, Los Angeles mahkemesinde boşanma davası açtı ve Johnny Depp'i tacizle suçladı.
Bundan sonra oyuncu, Heard'ın tüm ifadelerini reddederek eski karısına iftira nedeniyle 50 milyon dolarlık dava açtı. Uzun süredir süren dava skandalının Hollywood yıldızı Johnny Depp’in kariyerini bitireceği düşünülüyordu, ancak kendisi davayı kazandı.

Davanın ardından NFT koleksiyonunun değeri artış gösterdi

6 hafta süren davadan sonra mahkeme, nihai zaferin Johnny'ye ait olduğu bir karar verdi. 679'unda Johnny Depp'in yer aldığı 3.850 NFT Never Fear Truth koleksiyonu şu anda 0,52 ETH (944 dolara eşdeğer) taban fiyattan işlem görüyor.
Johnny Depp, Ocak 2022'nin sonunda OpenSea'de NFT topluluğuna ve sanat meraklılarına sıcak bir karşılama olması için NFT fiyatlarını 0,70 ETH'den satmaya başlatmıştı. "Never Fear Truth", Johnny'nin kendisi tarafından yaratılan arkadaşları ve kurgusal kahramanları temsil eder.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video