Temmuz 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

İNGİLİZ MÜZİSYEN’İN NFT KOLEKSİYONU

müzisyen

Eski İngiliz müzisyen David Bowie’nin, birden fazla sanatçı tarafından oluşturulan bir projede, bazı takas edilemez jetonların ( NFT’ler ) satışı duyuruldu. NFT koleksiyonu, önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek!

'Bowie on the Blockchain' adlı NFT projesi, FEWOCiOUS, JAKE ve Pussy Riot'tan Nadya Tolokonnikova da dahil olmak üzere diğer sanatçılarla birlikte We Love the Arts ve film yapımcısı Joaquin Acrich gibi eylemlerle bir ortaklıktır."
Özellikle, projedeki her sanatçı, David Bowie'yi ve sanat dünyasındaki etkisini takdir ederken kendi benzersiz çalışmalarını yeniden canlandırdı.
We Love The Arts kurucu ortağı Andrew Keller, ''Bowie'nin yaptığı her şeyin büyük bir görsel bileşeni vardı ve o bir ressam ve sanat koleksiyoncusuydu. Yani bu, bu alana girmek ve onların dünyasındaki NFT sanatçılarıyla ilişki kurmakla ilgili” dedi.

OpenSea, NFT satışlarını yönetecek

Başka bir yerde, NFT pazar yeri OpenSea, 13 Eylül'de başlayacak olan NFT projesinin satışını üstleneceğini doğruladı.
Projelerin çoğunun çoğunlukla EDM DJ'leri, hip-hop ve pop yıldızları tarafından başlatıldığı göz önüne alındığında, Bowie'nin NFT'lere girişen ilk eski müzisyenler arasında olduğunu belirtmekte fayda var.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video