Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

FANS LOVE IT, CHAMPIONS NFT AWARDS BAŞVURULARI BAŞLADI

FANS

FANS LOVE IT, Web3 Futbol ve Spor Konferansı, Utilify ile birlikte Champions NFT Awards etkinliğini başlattığını duyurdu.

Yarışma, futbolseverlerin bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynayan erkek ve kadın takımları arasından 2022/2023 sezonunun en iyi oyuncusunu seçmeye davet ediyor. FANS LOVE IT konferans ekibi ve konuşmacılar tarafından hazırlanan kısa bir listede tüm oyuncuların isimleri yer alacak. Duyuruya göre, futbolseverler Utilify platformundaki formu doldurarak listede yer alan en iyi oyuncuları seçebilecekler. Kazanan isim, oylama sonuçlarına göre konferansın hemen ardından duyurulacak. 

NFT Ödüllü Yarışma İçin Son Başvuru Tarihi 9 Haziran

Yarışma için oy veren futbolseverler özel bir NFT kartı alacak ve FANS LOVE IT konferansına bilet için çekilişe katılabilecekler. 
Yarışmanın sonucuna göre en iyi oyuncular için benzersiz bir kart tasarlanacak ve tüm kazananlara gönderilecek. Yarışmaya katılmak isteyen futbolseverler için son başvuru tarihi ise 9 Haziran.
FANS LOVE IT konferansının, yılın en önemli futbol etkinliği olan ve İstanbul’un ev sahipliği yapacağı Şampiyonlar Ligi finalinin oynandığı gün gerçekleşmesi bekleniyor. 
Tanınmış futbol uzmanlarını ve Web3 şirketlerinin temsilcilerini bir araya getirecek olan bu konferansta, taraftar katılımı ve eğlence, dijital koleksiyonlar, NFT ve fan token’lar, metaversion ve cybersport gibi çeşitli konular ele alınacak. 18’den fazla konuşmacının katılım sağlayacağı bu etkinlik, katılımcılara zengin bir NFT sergisi sunmakla birlikte NFT ödülleri ve üst düzey ağ oluşturma fırsatı verecek. 
FANS LOVE IT! Web3 Futbol ve Spor Konferansı’na katılmak isteyenler; buradan formu doldurabilirler. 

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video