Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

AZUKİ, YENİ NFT KOLEKSİYONU “ELEMENTALS”I TANITTI

koleksiyon

Henüz açıklanmayan 20 bin baskılık NFT koleksiyonunun bir kısmı airdrop’la dağıtıldı.

Popüler blue-chip NFT koleksiyonu Azuki'nin, ekosistemde bulunan unsurlardan ilham alınan yeni bir koleksiyonu yayımlanıyor.
Yapılan basın açıklamasına göre Azuki Elementals, ekosistem elementleri toprak, ateş, yıldırım ve suyu konu alan 20 bin NFT’den oluşuyor. Koleksiyon, her mint’te kendine özgü özellikler ortaya çıkaracak olan farklı seviyeleri içeriyor.
Salı günü Hollanda Açık Artırması olarak sunulacak olan satış, 2 ETH’den (yaklaşık 2,800 dolar) başlayacak ve başka bir Azuki koleksiyonu olan BEANZ sahiplerine öncelik verilecek. Kalan 10 bin NFT’nin tamamı satılana kadar her beş dakikada bir NFT fiyatı 0,1 ETH yani 187 dolar düşecek.
Yeni koleksiyonda yer alan NFT’lerin bir kısmı, Cuma günü Las Vegas’ta düzenlenen “Follow the Rabbit” isimli bir etkinlikte airdrop’la dağıtıldı.
Azuki sahibi ve etkinlik katılımcısı Charlie G’nin tweet’ine göre, airdrop şanslıları ne olduğu açıklanmayan bir Azuki Elemental NFT’nin yanı sıra soulbound token da kazandılar.
Charlie, paylaştığı tweet’te şöyle yazdı: “Vegas’ta tanık olduğumuz fragman, mekanın daha önce görmediği bir kalitedeydi. Bu da Azuki’nin NFT projelerinde tipik olarak gördüğümüzün çok ötesinde bir dikkat çekme becerisi olduğuna işaret ediyor.”
OpenSea’den elde edilen veriler, Azuki’nin taban fiyatının 15,3 ETH yani yaklaşık 29 bin dolar olduğunu gösteriyor. Proje şu anda 560,795 ETH yani 1 milyar doların biraz üzerinde işlem hacmine sahip. BEANZ’in taban fiyatı ise 1,28 ETH yani 2,500 dolar ve işlem hacmi yaklaşık 300 milyon dolar.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video