Mayıs 29, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

TÜRKİYE SİGORTA DECENTRALAND’DE REKLAM VERDİ

reklam

Türkiye Sigorta, Decentraland’de (MANA) reklam veren ilk sigorta markası oldu.

Anadolu Ajansı’nın (AA) 1 Temmuz tarihli haberinde yapılan açıklamaya göre Türkiye Sigorta, hem değişen ve dönüşen dünyanın imkanları hem de geleceği şekillendiren teknolojileri yakından deneyimleyen yeni bir boyutta yerini alarak Decentraland'de reklam veren ilk sigorta markası oldu.
Açıklamada, Türkiye Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası iletişim kampanyası çerçevesinde metaverse'te reklam çalışmaları yaptıklarını söyleyen Türkiye Sigorta Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörü Selda Çamlıbel Özkoyuncu ayrıca şu ifadelere yer verdi:

Kişilerin avatarları aracılığıyla birbirleriyle ve dijital nesnelerle etkileşime girebildiği, sürekli açık olan sanal ortamlardan oluşan bir ağ olarak konumlandırılan metaverse’te olmayı şirketimiz için önemli bir adım olarak görüyoruz. Metaverse özellikle Z kuşağının içerisinde olduğu bir platform. Bu dünyayı benimsemiş olan Z kuşağının sigorta farkındalığını ve bilincini artırmak amacıyla iletişim süreçlerimizde bu platforma da yer vermeye başladık. 500 bin aktif kullanıcıya ulaşan en büyük metaverse platformlarından biri olan Decentraland’de reklam veren ilk sigorta markası olarak 84 milyona dokunma yolculuğumuzun önemli bir adımını daha attık.

KAYNAK

Twitter

InstagramKRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video