Haziran 13, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

MAGNATI’DEN METAVERSE PLATFORMU

Magnati

Ödeme hizmetleri platformu Magnati, artan popülaritesi sebebiyle gelecek vizyonunu ortaya koymak için metaverse platformunu kullanıma sunuyor.

Ödeme çözümleri sektöründe bir süredir faaliyet gösteren Magnati, kullanıcıların e-ticareti yeni ve kapsamlı bir şekilde deneyimlemelerini sağlayan bölgenin ilk metaverse projesi olan Magnati-MetaV'yi piyasaya sürdü.
Platform, kullanıcılara daha zengin görsel ve duyusal bilgilerin yanı sıra gelişmiş bilgi kalitesi sağlayan yeni bir sanal dünya ile davranış kalıplarını "elektronik ticaret"ten "deneyimsel ticarete" kaydırmayı amaçlıyor.
Magnati-MetaV, tüketicilerin sorunsuz bir çevrimiçi deneyim aracılığıyla alışveriş yapmalarını, öğrenmelerini, oyun oynamalarını, konserlere katılmalarını ve daha fazlasını sağlayarak iki boyutludan çok boyutlu çevrimiçi ticarete geçişi hızlandırmayı hedefliyor.
Magnati'nin kendi blockchain ağı üzerine inşa edilen Magnati-MetaV, Orta Doğu perakendecilerine müşterilerine ulaşmak için yeni çözümler sunmayı hedefliyor. Markalar bu sayede keşif odaklı bir çevrimiçi ortamda sanal mağazaları birlikte oluşturabilecek ve tüketicilerin çok boyutlu bir deneyim aracılığıyla perakende tekliflerini görmelerini ve hissetmelerini sunabilecekler.
Ek olarak kullanıcılar moda, market, oyun, teknoloji ve daha fazlasını içeren çeşitli perakende kategorilerinde ürünleri keşfedebilecek, teslim alabilecek ve satın alabilecek.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video