Mayıs 29, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

ŠKODA, METAVERSE İLE DAHA GENÇ MÜŞTERİLERE ULAŞIYOR

Škoda

Škoda, Metaverse dünyasındaki yeni projesi Škodaverse ile eşsiz bir dünya yarattı. Škoda’nın e-mobilite teknolojileri ve yenilikleri hakkında eğlenceli şekilde bilgiye ulaşmayı sağlayan Škodaverse, markanın daha genç müşterilere erişmesini de sağlıyor.

Škoda Metaverse ile Yeni Teknolojileri Keşfederek Daha Genç Müşterilere Ulaşıyor

Škoda, Metaverse dünyasındaki yeni projesi Škodaverse ile eşsiz bir dünya yarattı. Škoda’nın e-mobilite teknolojileri ve yenilikleri hakkında eğlenceli şekilde bilgiye ulaşmayı sağlayan Škodaverse, markanın daha genç müşterilere erişmesini de sağlıyor.
Škodaverse kullanıcıları Škoda Enyaq Coupé RS iV test sürüşü dahil olmak üzere birçok heyecan verici deneyimi de yaşayabiliyorlar. Bunlar arasında Škoda’nın NFT Galerisi, eğlenceli oyunlar ve diğer katılımcılarla Škoda avatarlarıyla etkileşim kurmak gibi deneyimler yer alıyor.
Bununla birlikte Škodaverse dünyasına girenler marka hakkında çok daha fazla bilgi alabilecek ve markayla daha güçlü bir bağ kurabilecekler. Bu 3 boyutlu sanal Škoda dünyası, Nemesis platformu üzerine kuruldu. Giriş sırasında ziyaretçiler, Metaverse’teki Škoda adasını keşfederken kendi avatarları için Škoda görünümlerini kullanabiliyorlar ve kişisel avatarlarını oluşturabiliyorlar. Ayrıca burada belirlenen takvime göre etkinliklere ve dijital konferanslara da katılmak mümkün olacak.
Škoda 3 boyutlu sanal dünyasında önümüzdeki dönemde medya günleri ve yeni ürün sunumları da yapmayı planlıyor.
Škoda tutkunları Škodaverse dünyasını bu adresten keşfedebilecekler: Škodaverse

Yüce Auto

ŠKODA Türkiye Distribütörü Yüce Auto bir Doğuş Otomotiv ortaklığıdır.
Orhan Yüce tarafından kurulan Yüce Grubu, otomotiv sektöründe 60 yılı aşan bir geçmişe sahiptir.
Otomobil Distribütörleri Derneği’nin de kurucusu olan Orhan Yüce, aynı zamanda derneğin 2010 yılına kadar “Onursal Başkan'lığını da yapmıştır.
Yüce Auto, ISO 9001 ve VW Grup TÜV kalite yönetimi sertifikalarına sahiptir.
Yüce Auto A.Ş. Türkiye genelinde 49 Yetkili Satış & Servis, 6 Yetkili Servis ve Yedek Parça Satış Noktası ile hizmet vermektedir.
2022 yılında 19 bin 464 araç teslim eden Yüce Auto, bu adetle %3.3 pazar payı elde etmiştir.
2019 yılında ŠKODA Distribütörleri arasında Satış Sonrası Hizmetler dalında yılın ithalatçısı ödülünü almıştır.
2022 yılında Yüce Auto, elde ettiği üstün başarıyla ŠKODA Auto tarafından satış performansına göre verilen “Uluslararası Satışlar Ödülü“ne layık görülmüştür.

ŠKODA Auto

100 yılı aşkın geçmişiyle dünyanın en eski otomobil üreticileri arasında yer alan ŠKODA, 1895’te üretimine önce bisiklet ve motosikletle başladı.
ŠKODA, 16 Nisan 1991 tarihinden itibaren bir Volkswagen Group markasıdır.
Marka, bugün dünya çapında 8 farklı modelin üretim ve satışını gerçekleştiriyor: FABIA, SCALA, OCTAVIA, SUPERB, KAMIQ, KAROQ, KODIAQ ve ENYAQ iV.
2022 yılında ŠKODA, dünya çapında 731 bin 300 adet araç teslimatı gerçekleştirdi.
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 ve 2020’de bir takvim yılı içerisinde 1 milyondan fazla araç satan ŠKODA tarihinde bir rekor kırdı.
ŠKODA Auto, 100’ün üzerinde pazarda yer alırken, dünya çapında 42 binin üzerinde kişi istihdam etmektedir.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video